4 здорові способи отримати сяючу шкіру без шкідливого загару

0

Колись люди вважали загар здоровим. Якщо Ви все ще хочете мати загар, не йдучи на пляж або в солярій, ось чотири альтернативні способи отримання сяючої шкіри без випадкового впливу шкідливих ультрафіолетових променів.

         1. Використовуйте макіяж для підкреслення

Дерматологи проти раку шкіри, пропагують безпеку на сонці та усвідомлення про рак шкіри, рекомендує людям отримати бажаний яскравий, сяючий вигляд на обличчі, просто використовуючи макіяж.

  • Існує багато видів макіяжу, таких як рум’янці та бронзатори, призначених для того, щоб Ваше обличчя мало природний колір.
  • Виберіть відтінок, який надає Вам легкий сяйво.
  • Якщо у Вас світла шкіра, розгляньте світло-рожевий рум’янець.
  • Якщо у Вас темна шкіра, розгляньте додавання золотистого бронзатора.

       2. Отримуйте швидкі результати за допомогою спрею для загару

Спрей для загару дозволяє Вам повністю позбутися від загару на Вашому тілі, не лежачи на гарячому сонці. Хоча використання деяких видів спреїв для загару може призвести до натурального аборанжевого відтінку шкіри, були розроблені нові технології для створення природного загару.

  • Одним з методів є використання спрею на основі цукру, який працює разом з хімією Вашого організму.
  • Спреї для загару не тільки допомагають зменшити ризик від раку шкіри і шкоди від сонця, вони також є дуже зручним способом уникнути неприємних білизняних ліній.

        3. Споживайте смачні суперпродукти

Те, що ми їмо, може впливати на вигляд наших тіл. Одним із найкращих способів отримати природне сяйво є споживання «суперпродуктів для шкіри».

  • Що таке суперпродукти для шкіри? Ці суперпродукти, до яких входять морква, солодкі картоплі та кавуни, мають помаранчевий колір через пігмент каротину (який також є поживною речовиною), який вони містять.
  • Каротин в кінцевому підсумку виявляється у Вашому природному тоні шкіри, коли Ви регулярно його споживаєте. Каротин можна знайти і в не-помаранчевих продуктах, таких як шпинат, кале та гірчичні зелені.
  • Хоча Ваш загар не буде таким виразним, якщо Ви сиділи на сонці, споживання суперпродуктів може допомогти підвищити загальний колір та зовнішній вигляд Вашої шкіри.

       4. Використовуйте бронзуючий лосьйон

Сьогодні багато косметичних компаній створили лосьйони, які можуть допомогти Вам отримати природний загар при регулярному застосуванні їх продуктів.

  • Оскільки ці лосьйони містять лише невелику кількість відтінку, Ваша шкіра не буде виглядати апельсиновою.

Ви побачите, що природне сяйво починає розвиватися всього за кілька тижнів, використовуючи бронзуючий лосьйон для зволоження шкіри кожен день.

 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *