4 овочі, які допомагають Вашій шкірі сяяти зсередини

0

Ось чотири овочі, які містять вітаміни та поживні речовини, які збережуть Вашу шкіру красивою і здоровою.

        Овочі та Ваша шкіра

Є багато способів доглядати за Вашою шкірою, щоб вона виглядала здорово і молодо, і одним із найлегших є ведення здорової дієти.

Овочі — одна з найкращих груп продуктів, яку Ви можете споживати, якщо хочете покращити стан Вашої шкіри.

  1. Брокколі.  Експерти зі шкіри рекомендують споживати брокколі кожен день, оскільки цей овоч містить велику кількість кальцію та антиоксидантів, які допомагають захищати шкіру від небезпечних вільних радикалів у організмі.

Брокколі також надзвичайно багатий вітамінами C та E. Вітамін C допомагає Вашій шкірі виробляти колаген, білок, який робить шкіру щільною та еластичною, в той час як вітамін E захищає Вашу шкіру від пошкоджень, спричинених шкідливими ультрафіолетовими променями.

  1. Морква.  Морква давно відома тим, що допомагає Вашій шкірі мати здоровий, природний блиск, оскільки вона багата на оранжевий пігмент бета-каротин.

Бета-каротин у моркві також перетворюється на вітамін A в організмі, що допомагає клітинам шкіри залишатися здоровими на сонці. Вітамін C у моркві допомагає Вашій шкірі виробляти колаген, що робить її здоровою та гладкою. Наступного разу, коли Ви готуєте вечерю, розгляньте можливість додавання декількох варених морквин до меню. Більшість людей не усвідомлюють, що варені морквини містять більше бета-каротину, ніж сирі.

  1. Шпинат.  Шпинат — відмінний овоч, який може допомогти Вашій шкірі залишатися здоровою, завдяки речовинам, які називаються флавоноїдами.

Флавоноїди — це діетичні сполуки, які мають багато властивостей у боротьбі з раковими клітинами, що означає, що вони можуть сповільнити поділ ракових клітин, включаючи ті, які є на шкірі. Вітамін B у шпинаті також діє як корисний природний захисник від ультрафіолетових променів, що важливо для мінімізації пошкоджень шкіри, спричинених впливом сонця.

  1. Шпинат.  Інший темно-зелений листатий овоч, який може оптимізувати здоров’я Вашої шкіри — це шпинат.

Шпинат особливо багатий вітаміном A, який відіграє важливу роль у допомозі відновленню будь-яких пошкоджень, завданих клітинам шкіри вільними радикалами. Крім того, що шпинат захищає клітини шкіри від вільних радикалів, що спричиняють рак, він також допомагає зберігати Вашу шкіру вологою та м’якою, оскільки дієта, в якій не вистачає вітаміну A, часто призводить до сухої, лущеної шкіри.

 

 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *