Ви хочете знати, які тренди макіяжу будуть популярними у 2024 році? У новому році акцент зроблено на природній красі й простоті. Ось огляд найкращого з того, що визначило тренди макіяжу на 2024 рік.

У трендах макіяжу на 2024 рік особливу увагу приділяють сяйву шкіри, її чистоті та мінімалізму, що підкреслює природність. Акуратна підводка, легкий контуринг і виразно окреслені губи — основа. Макіяж у 2024 році пропонує простоту й чистоту, що дозволяє кожній особі виражати свою красу, залишаючись при цьому вірною собі.

Для тих, хто шукає екстремальних вражень, тренди краси 2024 року пропонують яскраву колірну гаму, що вибухає енергією та креативністю, з сміливими кольорами тіней для повік і помад, з якими можна експериментувати в залежності від настрою, почуттів або одягу. Але боятися не варто. Ми підібрали найцікавіші з них.

          1. Осяйте свій погляд пастельними відтінками

На показі модного будинку Versace відома візажистка Пет Макграт вдихала моделям дух 1960-х років.

  • Вона виділила складку під очима пастельно-блакитними тінями, підсвітила внутрішню лінію білим олівцем і не забула про туш для вій.
  • Якщо Ви не готові до синіх тіней, спробуйте абрикосові або фіолетові. Тренди краси — це не диктат, а джерело натхнення.

          2. Зелена помада — не лише для найсміливіших

На показі Burberry мода на зелений колір стала особливою.

  • Все відбувалося в парку, під зеленим картатим наметом, а моделі виходили на зелений килим.
  • Смарагдовий колір був помічений навіть на губах, що робило враження.
  • Якщо темні відтінки Вас лякають, спробуйте світліші або нанесіть блиск.
  • І не забудьте рівномірно вирівняти тон шкіри і підсвітити вилиці бронзатором.

          3. Графічна підводка

Виразна підводка для очей була помічена на подіумах Jil Sander і Helmut Lang.

  • Забудьте про м’які лінії, за якими легко підкреслити вії.
  • Тренди макіяжу вже зрозумілі. Кольорова підводка, стрілки у внутрішніх куточках або трохи нижче від бровей, або навіть металік? Ви маєте великий вибір.
  • Пам’ятайте, що ідеальна стрілка потребує тренувань і стійкої руки. Тож опустіть лікті на стіл, трохи відкиньте голову назад і почніть творити!

 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *