3 основні тенденції дизайну нігтів, які не залишать Вас байдужими у 2024 році!

0

Ми зібрали найгарячіші манікюрні тенденції, які у 2024 році збадьорять світову індустрію моди й краси. Сміливі візерунки, яскраві кольори або мінімалістичні елементи цього року відкривають безмежні можливості для модниць!

Надихайтеся кольоровою феєрією, розмаїттям матових покриттів або креативними деталями й надайте своїм нігтям неповторного стилю. Якщо Ви готові впустити у своє життя дух екстравагантності й спробувати щось нове, зверніть увагу на найцікавіші дизайни нігтів 2024 року, які освіжать Ваш образ і додадуть Вам впевненості в собі.

          1. Графічний дизайн манікюру

Графічний дизайн манікюру сподобається будь-якому прихильнику мінімалізму. Як, наприклад, модельєрові Джейсону Ву (Jason Wu), який для нігтів своїх манекенниць обрав цей ефектний і водночас простий стиль.

  • На чистій глянцевій або матовій поверхні чергуються тонкі лінії і крапки, які справляють незабутнє враження.
  • Цей стиль вимагає акуратності виконання і досконалості деталей.
  • Він поєднує в собі чисті лінії, геометричні форми й мінімальну кольорову палітру. Тому він чудово підійде для тих, хто віддає перевагу досконалості без зайвої помпезності.
  •  Якщо Ви не настільки віддані мінімалізму, пожвавте сувору графіку сміливими кольорами лаку для нігтів.

          2. Тваринні візерунки

Для когось тваринні візерунки – це вже перебір, але погодьтеся, що вони були, є і завжди будуть. Певна річ, ми не змушуємо Вас негайно бігти по леопардові легінси, але чому б не дозволити собі трохи екстравагантності й не спробувати один з нігтьових трендів 2024 року?

  • Зазирнувши в TikTok або Instagram, Ви переконаєтеся, що в моду ввійшло все тваринне: від леопардових плям і зебрових смужок до візерунків а-ля зміїна шкіра.
  • Можна намалювати навіть крила метелика чи панцир черепахи в приглушених або неонових кольорах.

Або спробувати щось власне?

  • Якщо ж Ви не наважуєтеся на суцільний тваринний принт, віддайте на вівтар моди лише один ніготь – і побачите, як Ви непомітно полюбите цей тренд.

          3. Хвилі

Що ми маємо на увазі під «хвилями»? Англійський термін для цього тренду – «swirl nails» (звивисті нігті). Хочете пірнути разом із нами в гіпнотичний вир? Від одного погляду на свої нігті, звісно! Цей абстрактний дизайн буквально збурив соцмережі, й вони не можуть насититися ним. І у 2024 році йому точно не буде рівних!

  • Ви можете віддати перевагу простим тоненьким спіралькам нейтральних кольорів на чистій основі.
  • А можна не шкодувати барв і намалювати на нігтях яскраві криві різної ширини, довжини та форми.

Якими будуть Ваші нігті у 2024 році — все залежить від Вас! Обов’язково спробуйте всі ці нігтьові тренди, щоб Ви могли опанувати ці топові новинки у себе в салонах  манікюру та домашніх умовах.

Розпочинайте — рік вже почався!

 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *