Після святкової метушні, це, безумовно, бажання багатьох із нас! Звісно, не в прямому сенсі, але ми маємо на увазі зміну кольору або стрижки — саме те, що не завадить у Новому році. Яке волосся ми будемо носити у 2024 році?

Тренди зачісок 2024 року роблять ще більший акцент на природності та простоті. Цікаво, що стане Вашим фаворитом: простий, але ідеально підстрижений боб, чи довга гривка в стилі «метелик»? Або це буде молодший брат балаяжу — фоїляж, який гарантуватиме ідеально природний колір відростаючого волосся, завдяки чому Ви зможете робити довшу перерву між візитами до перукарні?

           1. Фоїляж — головний тренд у фарбуванні волосся

Цікавитеся трендовими фарбами для волосся і хочете гриву, як у Бейонсе? Фоїляж завжди Вас виручить.

  • Ця техніка поєднує в собі ідею балаяжу, тобто нанесення фарби на пасма пензликом у вільній руці, з використанням класичної алюмінієвої фольги, яка відділяє частини волосся під час процесу фарбування.
  • Це дає змогу краще контролювати та посилювати інтенсивність кольору.
  • Наприкінці волосся тонується до бажаного відтінку, і отриманий колір виглядає дуже природно.

Вам сподобається ця техніка, якщо Ви любите волосся, яке не потребує догляду, і Ви відвідуєте перукаря приблизно раз на три місяці. А хтось із якісно зробленим фоїляжем може навіть не відвідувати перукаря протягом року!

          2. Стрижка боб (мікадо)

Зачіска боб є трендом TikTok із більш ніж 7 мільярдами переглядів і точно не збирається йти в забуття у 2024 році. І не дивно. Така довжина волосся свіжа, стильна, практична, легка в догляді і точно не нудна. Коротші чи довші, гладенькі, хвилясті або скуйовджені — знаменитості демонструють найрізноманітніші зачіски мікадо. Марго Роббі, Зендея, Гейлі Бібер або Дженна Ортега — всім їм пасує стрижка боб.

Як підібрати правильну довжину мікадо?

  • Овальним обличчям личить класична стрижка, що закінчується приблизно на середині шиї, більш квадратним підійде коротша стрижка.
  • Круглим обличчям пасуватиме подовжена стрижка, так званий «лоб» (long bob).

          3. Стрижка «метелик»

Після багатьох років, коли модною зачіскою вважалася сувора «малет», тобто волосся, коротше з боків голови й на тім’я та довше ззаду, у моду нарешті повернулася жіночність і ніжне пом’якшення контурів обличчя.

  • Стрижка «метелик» — це поєднання коротших і довших шарів волосся, що створює об’єм і природний рух.
  • Назва «метелик» натхнена формою крил метелика, яку нагадує стрижка, але правильніше було б назвати її «Фарра», на честь легендарної американської актриси Фарра Фосетт, яка зробила її відомою у 1970-х роках.
  • Зараз її з великою популярністю носять Дженніфер Лопес, Сідні Свіні або Пріянка Чопра.

          4. Кучеряве волосся

Від тугих локонів до легких хвиль — все в тренді. Останніми роками відбулося справжнє зрушення в сприйнятті краси, дедалі більше цінується природність і різноманітність.

  • Незалежно від того, чи маєте Ви кучеряве волосся від природи, хімічну завивку, або чесно накрутили його за допомогою випрямляча для волосся або щипців для завивки, його неможливо не любити.
  • При правильному догляді кучері дарують чудовий об’єм і текстуру та виглядають свіжо.

Тож які трендові зачіски, стрижки та модні кольори волосся 2024 року Вас зацікавили? Спробуєте хоча б одну з них?

 

 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *