3 поради щодо вибору найкращих зимових черевиків для Вашого способу життя

0
3 поради щодо вибору найкращих зимових черевиків для Вашого способу життя

Незалежно від того, чи Ви любитель зимових розваг, відважний під’їзний або працівник, який працює надворі, холодні зими Канади роблять добрий комплект черевиків необхідністю. Якщо Ви шукаєте нові зимові черевики, є безліч варіантів, які підходять під Ваші потреби, якщо Ви знаєте, на що звертати увагу. Ось три поради, які допоможуть Вам визначитися.

  Розумійте, як Ви будете їх використовувати

Щоб знати, який тип зимових черевиків вибрати, спочатку зрозумійте, як Ви плануєте їх використовувати.

  • Якщо Ви щодня добираєтеся на роботу громадським транспортом, розгляньте варіант високих черевиків, які будуть надійно тримати вас в теплі та сухості.
  • Якщо Ви просто переходите від свого будинку до автомобіля, розгляньте пару водонепроникних черевиків до щиколотки з неопрену або шкіри.
  • Вони практичні для носіння замість Вашої офісної взуття, щоб впоратися з неочікуваними калюжами.
  • В разі потреби Ви також можете спокійно зайти до конференц-залу.

  Виберіть стиль, який впорається зі снігом та льодом

Якщо Ви хочете насолоджуватися природою, перебуваючи у котеджі або плануєте вихідну прогулянку в селі, Ваша найкраща стратегія — бути повністю готовими до всього, що може запропонувати природа. Це означає вибір черевиків, які можуть витримати екстремальні погодні умови, включаючи такі речі, як:

  • Снігопади зі сніговою кашею та раптові зміни температури; тривалі періоди низьких температур, ковзані поверхні та глибокі сніжні замети. У цьому випадку Ви захочете шукати черевики, які йдуть принаймні до середини стегна або вище, щоб бути впевненими, що Ви готові до будь-якого випадку з природи.
  • Багато черевиків, створених для любителів активного відпочинку на відкритому повітрі, таких як велосипедисти-мандрівники, сноубордисти та поціновувачі лиж, можуть здатися надмірними, але вони мають ті функції, які Вам потрібні для вихідних у село. До них належать водонепроникні верхи та подвійне запечатання швів у ключових напружених точках, що забезпечує максимальну міцність і сухість.
  • Деякі черевики у цьому стилі включають затяжку для того, щоб забезпечити, що сніг не потрапить в черевики, якщо раптом Ви опинитеся у заметі глибшому, ніж здається.

Для таких надійних черевиків може доведеться пожертвувати модою на користь функціональності. Але краще мати теплі, сухі ноги, ніж замерзлі, мокрі пальці ніг.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *