5 корисних правил для прибирання вбиральні та зберігання одягу

0

Одна з проблем покупок у відділах універмагів полягає в тому, що шафи наповнюються щільніше, ніж консервна банка з тунцем. Це проблема, оскільки одягу потрібно вільно висіти, щоб вийти з шафи без зморшок. Щоб допомогти вам прибрати шафу, ось п’ять зручних правил, які варто дотримуватися.

Зберігайте одяг поза сезоном

від вашого шляху Знайдіть місце, де ви зможете розмістити надлишковий одяг з вашої шафи. Це може бути в порожній шафі для гостей, коридорній шафі або вішалці в пральній кімнаті.

Щоразу навесні та восени переносіть одяг поза сезоном з вашої шафи для спальні у віддалену шафу. Потім перенесіть вновину в сезонний одяг у вашу шафу для спальні.

Огляньте ваші потреби в повсякденному одязі

Якщо ви носите повсякденний одяг п’ять днів на тиждень, не зберігайте ваші вишукані речі (наприклад, костюми та піджаки) у вашій основній шафі.

Покладіть будь-які речі, які ви використовуєте рідше, в віддалене місце разом із одягом поза сезоном.

Позбудьтеся одягу, якого ви не носите

Коли ви робите поворот свого одягу, перегляньте кожен предмет.

Якщо є щось, що ви не носили протягом року, незалежно від того, наскільки воно миле чи які спогади воно може викликати, позбудьтеся його. Ви не можете дозволити собі мати невикористаний одяг, який заважає вдома. Це означає, що вам потрібно добре подумати про ваш спосіб життя.

Якщо ви, як і більшість з нас, володієте набагато більше одягу, ніж потрібно будь-якій людині. Купуйте менше і позбудьтеся більше. Немає потреби відкривати ваш гаманець кожного разу, коли ви помічаєте якусь знижку.

Знайте правильні способи утримувати молі подалі

На жаль, захисні властивості кедрових шаф та скринь переоцінені. Звичайно, моль втікає, коли відчуває запах кедра, але ви, напевно, не знали, що цей гострий запах кедра вигасає через рік або два.

Відновлення запаху вимагає зміцнення поверхневого шару деревини, і майже ніхто цим не турбується. Коли ви більше не відчуваєте запах кедра, його не відчувають і молі. Тим самим, якщо хімчистка запитує, чи хочете ви оплатити обробку від молі для одягу, який йде на зберігання, ввічливо відмовтеся.

Хімчистки обробляють одяг від молі, додаючи рідину до розчину для чищення, але ця обробка триває лише місяць-два. Кращий спосіб зберігати тільки вовняний та шовковий одяг?

Спочатку пройдіть хімчистку, а потім покладіть їх у пакети для одягу, захищені від молі, які можна придбати в хімчистці та у деяких дисконтних магазинах.

Перш ніж зберігати одяг, очистіть його

Перш ніж покласти весільну або випускну сукню на зберігання, пройдіть їх хімчисткою. Навіть якщо сукня виглядає абсолютно чистою, ви ризикуєте зіпсувати річ, якщо її не пройшли через хімчистку.

Невидимі плями, такі як лимонно-лаймовий сок, біле вино чи навіть пот, з часом перетворюються на жовті або коричневі плями. Такі плями, коли вони з’являються, майже неможливо видалити. Є ще одна причина, чому потрібно переконатися, що будь-який одяг абсолютно чистий перед тим, як ви його заховаєте:

Молі та хробаки-ковбаси не тільки приваблюються до природних волокон, таких як вовна і бавовна, але й рясно слиновидіють, коли ви пропонуєте їм одяг, який забруднений, плямистий або вологий. Зберігати ваш одяг в сухому, провітряному місці — ключ до успішного зберігання! Правильне місце для зберігання вашого одягу — ключ до того, щоб він залишався в хорошому стані протягом багатьох років. Якщо у вас немає запасної шафи, оберіть прохолодне, сухе та добре провітрюване місце для зберігання одягу.

Додайте рухомий вішак для одягу та закрийте його бавовняним листом, щоб попередити осідання пилу на одязі. Речі, яких слід уникати при зберіганні одягу, включають:

Місця, які отримують пряме сонячне світло, яке може вигорити одяг. Зберігання зимового одягу на горищі — гарячі літні температури на горищі можуть пошкодити волокна, а тепло може закріпити приховані плями. Підвішування одягу на тонких дротяних вішалах. Коробки з картону, якщо ви використовуєте коробки для зберігання одягу — картон кислотний і його клей можуть привертати комах та інших шкідників. Замість цього оберіть контейнери для зберігання одягу з кришками з пластику.

Якщо потрібно більше інформації або порад щодо зберігання одягу, не соромтеся запитати.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *