Знайомтесь з правилами носіння пайєток та блискіток

0

Пайєтки — це синонім усього гламуру. Хоча свята традиційно вважаються часом року, коли можна нарядитися в блискітки, часи змінюються, і блиск стає менш вимагаючим та більш загальновживаним.

Нехай буде будь-яка подія, пам’ятайте, що коли Ви носите річ, прикрашену пайєтками, ключем є помірність. Трохи блиску робить дива, а перебір може зменшити загальний ефект, якого Ви прагнете.

Ось Ваш вичерпний посібник щодо вдалого використання пайєток.

   Зверніть увагу на форми

Оскільки пайєтки складаються з блискучих дисків, пришитих до тканини, пам’ятайте, що їхня текстура та важке вишивання додають об’єму Вашим формам. Будьте цьому уважні при виборі одягу, призначеного для того, щоб підкреслити Вашу фігуру.

З цим можна було б погодитися, що пайєтки не виключно призначені для фігур з тендітними контурами. Виглядати чудово в пайєтках — це питання балансу у вбранні. Наприклад, у Вас широкі стегна? Якщо так, оберіть блузу з пайєтками. З іншого боку, якщо у Вас велика груди, пайєткова спідниця чи брюки створять чудову симетрію.

   Занадто багато — майже як замало

  • Щоб носити пайєтки, потрібно залишатися простим, збалансовуючи решту образу з однотонними та непрозорими кольорами. Було б помилкою одягати блискітки від голови до п’ят. Для найкращого ефекту обмежте пайєтки одним кольором і дозвольте цій річці висловлювати Вас. Якщо Ви носите плаття з пайєтками, уникайте блискучих черевиків чи сумки в тому самому стилі.
  • Сріблясте чи золотисте плаття разом з чорними непрозорими колготками виглядає вражаюче, але збалансовано. Невеличка чорна вечірня сумочка чи клатч, сумісна з вашим взуттям, завершить образ.
  • Калібруйте блискучі та вишукані деталі з мінімалістичним підходом, одягаючи плаття з пайєтками на босі ноги.
  • Якщо Ви можете витримати температуру, пам’ятайте, що пайєтки виглядають краще з загаром, інакше прикраса зробить Ваші ноги ще блідшими.

   Мудро підбирайте аксесуари

При виборі аксесуарів, що координуються з пайєтками, Вам потрібно трохи сдержаності та обмеження. Золоті сережки до блискучого золотистого плаття можуть бути завищеними. Блискучі палітри надають миттєвого гламуру, але для завершення образу потрібно закріпити його непомітними аксесуарами. Мета — досягнути ефекту невимушеного стилю, міксуючи речі, щоб створити частину вбраного, частину байдужого відношення.

Подвійне використання блиску — це модний провал. Правильне поєднання — це акт балансу, тому грайте з різними текстурами та матеріалами, щоб знайти правильну основу для Ваших пайєток чи блестящого плаття.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *