Корисні поради з носіння та догляду за колготками

0

Насолоджуйтеся п’ятьма корисними порадами з тим, як доглядати за колготками та як зберігати білизну свіжою.

  1. Запобігайте розтягненням

Ви зможете значно подовше носити панчохи, якщо спочатку замочите їх на 30 хвилин у розчині з 125 грамами (½ склянки) солі, розчиненої в одному літрі (один кварт) води. Промийте та висушіть краплями. Якщо у Вас немає часу на попередню обробку, замочіть панчохи у солоній воді після використання, а потім відмийте. У будь-якому випадку сіль зміцнює нейлонові волокна, зменшуючи ймовірність їх порізання.

  2. Продовжуйте термін служби

Зволожте пару панчох та помістіть їх у герметичний пластиковий пакет у морозильник. Вийміть заморожені панчохи, розморозіть (не у мікрохвильовій, будь ласка) та висушіть краплями. Заморожування волокон зміцнює їх, і Ваші панчохи прослужать значно більше.

  3. Зробіть їх м’якими, щоб уникнути розтягнень

Промивання панчох кількома краплями засобу для змякшення тканини у воді — це хороша тактика проти розтягнень. Засіб для змякшення тканини робить нейлонову сітку більш розтяжною та менш схильною до розривів, спричинених напругою. Для висушування скрутіть панчохи в рушник, а не виміть їх і повісьте.

  4. Зупиніть появу розтягнень

Якщо у Вас немає прозорого лаку для нігтів, щоб зупинити розтягнення в його слідах, нанесіть невелику кількість рідкого мила вздовж верху, низу і боків розтягнення. Мило затвердіє у бар’єр, перешкоджаючи продовженню розтягнення по шляху. Також працює натиранням мокрого мила по розтягненню.

  5. Ароматизуйте свою білизну

Ви щойно нанесли останню краплю свого улюбленого парфуму на зап’ястя, і Вам шкода, що у Вас більше його немає. Але Ви можете насолоджуватися його ароматом, якщо поставите порожню пляшечку у свою шухляду з білизною. Аромат буде спливати кожного разу, коли Ви відкриватимете шухляду, і пропахне Ваші підбільше також.

Більше не розчарування від покупки безлічі панчох, які швидко зношуються. Ці корисні поради збережуть Ваші колготки в ідеальному стані для тривалого використання.

 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *