Жіночий гаманець: як вибрати його правильно

0

Гаманець став невід’ємним атрибутом у житті кожної людини. Незважаючи на те, що електронні гроші витісняють готівкові розрахунки, гаманець як предмет все одно залишається необхідним.

Питання зберігання банкнот, візиток, банківських карток залишається актуальним, як завжди. На відміну від інших аксесуарів, гаманці міняються крайньо рідко, переважно через зношення, і рідше – за бажанням придбати модель більшого розміру, ширшу, з більшою вмісткістю та іншими характеристиками.

Вирішивши придбати новий гаманець, слід максимально уважно підійти до цього питання – Ви ж хочете користуватися ним протягом багатьох років.

Факторів вибору дуже багато, але є основні та вторинні, про які ми зараз і поговоримо.

    Основні 2 критерії вибору гаманця

  1. Не економте на матеріалі та якості аксесуара.

У часи великого різноманіття пропозицій на ринку, навіть досвідченим споживачам доводиться ретельно обдумувати майбутню покупку. Лідером був, є і залишиться гаманець з натуральної шкіри.

Це в принципі і логічно, проте давайте розберемося докладніше, чому саме так, а не вибір з еко-шкіри, текстилю чи звичайної тканини.

  • По-перше, будь-яка шкіряна річ за замовчуванням прослужить довше, оскільки сам матеріал надійний, міцний, часто міцно прошитий, і це важливий фактор того, що при використанні Ваш гаманець не розкриється, не порвеся, і точно стандартний знос займе в багато разів більше часу, ніж такий же текстильний.
  • По-друге, шкіряні вироби можуть мати різні форми, через що їх вибір перетворюється на справжнє задоволення – чудово ж, коли є з чого вибрати, враховуючи Ваші смаки та уподобання.

      2. Що саме Ви плануєте носити в гаманці, і де саме Ви будете носити аксесуар

Гаманець повинен бути достатньо вмістким, щоб завжди мати під рукою все необхідне – картки, візитки, готівку та все це в необхідній кількості.

  • У разі вибору гаманця виключно під гроші – в дійсно важливий момент у Вас може не виявитися під рукою необхідної банківської картки або візитки.

Тому цей момент важливо враховувати при виборі аксесуара.

  • Друге, не менш важливе – розміри гаманця. Оскільки вони варіюються від найменших до розмірів повноцінної сумки, треба розуміти, в чому саме Вам доведеться носити гаманець.
  • Оптимальним варіантом буде, якщо він не займе усе місце у сумці, адже для чого тоді така сумка, і водночас не буде занадто малим, щоб його пошуки не забрали у Вас чверть століття.

Вибір форми та кольору – це особисте питання, і в цьому  важливо орієнтуватися виключно на свої уподобання та смак.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *