Чорна сумочка

У наступному році жіноча сумка перестала бути просто аксесуаром і стала невід’ємним елементом щоденного образу для кожної дівчини.

Зовсім не важливо, куди Ви вирушите — на прогулянку, зустріч з друзями, на роботу, на пляж або ж у подорож — вірною співпутницею буде сумочка, яка прикрасить ту чи іншу ситуацію.

Точно тому дуже важливо, щоб аксесуар був не лише стильним і красивим, а й універсальним, який прикрасить будь-яку життєву «фіесту».

Можливо, саме таким аксесуаром можна назвати чорну сумочку. Ну правда. Так багато переваг, як у неї — немає ні в одній сумці.

 Ми вибрали основні плюси і прагнемо поділитися ними:

  1. Чорна сумочка ідеально підходить до будь-якого одягу, доповнює будь-який стиль. Будь то класичний діловий стиль, невимушений кежуал або повсякденний одяг для прогулянки. Усе в чорному кольорі. Він універсальний, тому гармонійно поєднується з іншими відтінками, і що круто — розмір і фасон сумки не порушують цілісність образів, тут уже діє смак дівчини.
  2. Речі в чорному кольорі підходять для будь-якої пори року і практично завжди знаходять своє місце на показах мод від багатьох відомих кутюр’є.
  3. Незважаючи на те, що всі можуть любити яскраві відтінки в одязі та аксесуарах (сумочках, рюкзаках, гаманцях, клатчах), чорний колір — лідер, оскільки він практичний. Оцініть самі, мало того, що чорна річ врятує будь-яку ситуацію, де потрібен вибір кольору, так в подальшому ще й менше брудниться. Крім цього, ефект часу або зовнішні прояви набагато менш помітні, ніж на інших відтінках.
  4. Чорний колір створює чудовий контраст з іншими відтінками. Дівчата, які не наслухалися даного прийому, знають точно, що аксесуар в чорному кольорі може стати акцентом практично будь-якого образу.
  5. Моделі, виконані в чорному, чудово поєднувані як з класичними фурнітурами, так і з вінтажними. Маленька сумочка з ремінцем з ланцюжком за останні кілька місяців — найпопулярніший вибір європейських дизайнерів і кутюр’є.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *