Заміна ботоксу: як обрати крем для обличчя, що допоможе виглядати молодо

0

Вікові зміни шкіри та шкідливий вплив навколишнього середовища доставляють кожній жінці чимало незручностей. Проте зовсім не обов’язково одразу вдається до важкої артилерії у вигляді втручання пластичного хірурга та різних ін’єкцій краси. Правильний догляд у вигляді якісного крему для обличчя, який поєднується з здоровим харчуванням і сном, допоможе Вам впоратися з усіма «нападами» на Вашу шкіру.

           Найкращі креми для обличчя

Здоровій і добре виглядаючій шкірі обличчя просто необхідний крем, який буде відповідати не одному параметру, а відразу трьом.

 • По-перше, він повинен достатньо зволожувати шкіру.
 • По-друге, живити її необхідними вітамінами та мікроелементами.
 • І по-третє, здійснювати додаткове очищення.

Деякі засоби створені за такою формулою, що вони поєднують усі головні характеристики. Проте все ж таки є позиції, які мають основну окрему властивість. Спробуємо визначити, який засіб виявиться кращим саме для Вас:

 • Зволожуючий крем навколо очей, передусім, необхідний тим жінкам, у яких порушений водний баланс. Зазвичай в такій ситуації шкіра обличчя лущиться, тріскається і на дотик шорстка, тому шкірі необхідний додатковий джерело вологи. Проте, в такій ситуації є ризик привикання клітин, при цьому вони самі по собі виділяють менше вологи, ніж необхідно.
 • Живильний засіб насичує шкіру активними речовинами та вітамінами, що дозволяє стимулювати вироблення, такого бажаного жінками, колагену та нових клітин. При цьому, хороший живильний крем паралельно і трохи зволожує шкіру.
 • Особливий крем навколо очей допоможе зберегти молоду і підтягнуту шкіру навколо вашого дзеркала душі. Адже саме навколо очей найніжніша шкіра і вона потребує максимально обережного та правильного догляду.
 • Омолоджуючі засоби, звісно ж, відповідають за запобігання появі зморшок та пігментних плям.
 • Засіб з захистом від сонця завдяки світлофільтрам в складі дозволяють захистити ніжну шкіру від впливу ультрафіолету, що викликає старіння, і навіть появи опіків.

Пам’ятайте, що серед основних видів такого продукту, найкращий крем для обличчя — той, який підходить Вашій шкірі, допомагає їй справлятися з проблемами та впливом навколишнього середовища.

           Які правила вибору?

Звичайно ж, і в питанні вибору кращого крема від зморшок є певні правила, і якщо дотримуватися їх, Вас чекає успіх у догляді за шкірою. Питання який саме крем для обличчя обрати вирішувати Вам самостійно, а от як зробити цей вибір правильним, ми розповімо.

Правило № 1 — враховуйте свій вік

Для дівчат 14+, які не страждають від особливих проблем зі шкірою, достатньо буде легкого зволожуючого засобу. Якщо ж шкіра проблемна, то найкраще підійде протизапальний або матуючий крем.

Шкіра в категорії 25+/35+ потребує вже набагато глибшого і свідомого догляду. Дуже важливо живити шкіру у цьому віці, зволожувати та захищати.

Жінкам 45+ обов’язково потрібно знайти свій найкращий крем проти зморшок, але не забувати надавати достатньо зволоження та живлення своїй шкірі.

Правила № 2 — не забувайте про тип шкіри

Залежно від типу шкіри в тому числі потрібно підбирати і вид засобу, просто купити перший попався — не варіант.

 • Так, сухій шкірі передусім потрібний зволожуючий крем.
 • Проблемній — з антисептичними властивостями.
 • Для комбінованої шкіри найкраще вибирати два окремих засоби для різних ділянок.

Правило № 3 — засіб повинен відповідати сезону

Здавалося б яка зв’язок між порою року та кремом, який призначений доглядати за шкірою. Проте насправді вона дуже тісна, адже в різну погоду наша шкіра «відчуває» себе по-різному.

 • Взимку засіб краще обирати з більш щільною текстурою, щоб додатково ще й захищати шкіру від холодного вітру та низьких температур.
 • А от влітку потрібен дуже легкий крем, який не буде створювати відчуття важкості та зайвої жирності.

Жоден ТОП найкращих кремів для обличчя, як і рекомендації до його застосувань , не складається без врахування всіх вищезгаданих аспектів.

Тому, якщо Ви будете їх дотримуватися, результати, які Ви побачите на власному обличчі, однозначно Вас будуть дивувати.

 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *