Контуринг обличчя: що потрібно знати і вміти для створення ідеального макіяжу

0

Сучасні жінки знають, що підкреслити переваги свого зовнішнього вигляду та приховати недоліки можна не лише звернувшись до пластичного хірурга. Існує спосіб набагато простіший і менш болісний — правильний макіяж. Досягти візуального ефекту звуження овалу обличчя або зробити його більш подовженим, а також скорегувати форму носа та зробити більш чіткими очертання скул допоможе спеціальна техніка. І назва її — контуринг, який можна зробити на всіх зонах обличчя.

            Що таке контуринг- техніка?

Цей замисловатий термін передбачає просте чергування світлих і темних тонових засобів, що дозволяє відповідно затемнити та висвітлити певні ділянки обличчя. Інша назва цієї техніки — скульптурування обличчя, що часом дає можливість кардинально перетворити обличчя або зробити його дуже витонченим, як у Кім Кардашьян. Звісно, лише якщо використовувати техніку грамотно та майстерно.

До речі, саме Кім і її відома сестра Кайлі зробили контуринг загальноприйнятим трендом. Хоча насправді корекція обличчя коректорами була винайдена достатньо давно й використовувалась в кінематографі, щоб у яскравому світлі софітів обличчя акторів і актрис не виглядало плоским. Пізніше її почали використовувати фотомоделі, а лише кілька років тому цей вид корекції обличчя здобув величезну популярність не лише серед зірок Голлівуду, а й жінок, які не мають стосунку до цієї індустрії.

             Плюси та мінуси контурингу обличчя

Найбільша перевага контурингу обличчя очевидна — він дозволяє досягти практично ідеальної форми і майже повністю приховуються структурні дефекти обличчя. Але ось яким би чудовим не було скульптурування, недоліки у цій техніці теж є.

  • Наприклад, щоб зробити обличчя справді ідеальним і бездоганним, Вам доведеться нанести досить велику кількість косметики. Можливо, візуально це буде навіть не дуже помітно, але ось на шкіру це впливає негативно.
  • Крім того, сильний контуринг буде відповідним на вечірці, світському заході або фотосесії, а от в звичайному повсякденному житті такі суттєві зміни здаються дуже дивними та не підходять.

Яка косметика обов’язково потрібна для контурингу обличчя?

  • Перш за все Вам знадобиться праймер або база для макіяжу, щоб зволожити шкіру і надати їй свіжого вигляду і, звісно ж, щоб інші продукти лягли більш рівно і акуратно.
  • Потім, як і зазвичай, застосовуємо тоновий засіб. Професійні візажисти кажуть, що тон в тон крем, основу або кушен підібрати дуже складно. Тому рекомендують вибирати на тон або пол тону світліше вашого природного відтінку шкіри.

Серед продуктів, які допоможуть Вам зробити контуринг, можна виділити три основні — це хайлайтер, консилер і коректор, світлий і темний відповідно.

  • Консилер потрібно наносити під очі, на повіки та біля крил носа і обов’язково розтушовуйте. Так Ви приховаєте почервоніння, синці під очима або шорсткість шкіри.
  • Темний коректор ми наносимо на скули, крила носа і по контуру всього обличчя. Але пам’ятайте, що темні лінії обов’язково потрібно повністю розтушувати, інакше Ви будете дуже помітною полосами.
  • Хайлайтер призначений для освітлення, надання «об’єму» і свіжості певним зонам. Його потрібно наносити на виступаючу ділянку скул, кінчик носа (трохи заходячи на його поверхню), в ямку над верхньою губою і в куточки очей.
  • Якщо для контурингу обличчя Вам здається недостатнім консилер, коректор і хайлайтер, можна періодично використовувати бронзатор. Ідеально він підходить в літній сезон, якщо шкіра обличчя у Вас засмагла.

Як наносити основні продукти, в тому числі консилер, ми розібрались, але є ще пункт, який Вам обов’язково потрібно знати:

  • Найголовніше в скульптуруванні — це правильно і повністю розтушовувати продукти. Навіть якщо залишити більш-менш чіткі лінії, то Ваш макіяж буде виглядати незакінченим і будуть дуже помітні методи приховання недоліків, а значить про натуральність йти не може.

 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *