У великому асортименті ароматів іноді важко вибрати парфуми для себе, а що вже говорити про вибір ароматного подарунка для іншої людини. Не спішіть розчаровуватися — ми підготували  для Вас кілька універсальних порад щодо вибору подарунка для хлопця, виходячи з його темпераменту та життєвої позиції.

           Денді

Денді: Цей чоловік має ідеальний смак, почуття стилю та збалансований темперамент.

 • Він вольовий, впевнений в собі та своїх діях. Його стиль бездоганний: строгий костюм підкреслює кожен м’яз, краватка та манжети додають образу класичного шарму.
 • Він п’є лише дорогий коньяк або високоякісний віскі, неустає слідкувати не лише за своїм зовнішнім виглядом, а й за внутрішньою гармонією та здоров’ям.
 • Цей чоловік розуміє мистецтво та літературу. На його нічному столику лежить томік Конана Дойла, а в щоденнику стоїть галочка побувати на виставці Ван Гога наступного четверга.

Мужчині з такими особистісними якостями потрібен аромат, що вдало їх підкреслить. Отже, зважено вибирайте йому класичний парфум від відомих парфумерних та ювелірних будинків, наприклад, Chanel, Dior.

           Вільний художник

Вільний художник: Він справжня творча особистість, завжди на хвилі усіх цікавих тенденцій.

 • Йому важливо завжди залишатися на вустах у суспільства та бути на висоті в очах оточуючих. Самовираження та самовдосконалення для нього стоять на першому місці.
 • Його стиль елегантний та трохи екстраординарний, такий чоловік — любитель яскравих шарфів та джинсових курток з великою кількістю заклепок та значків.
 • У вільний час він переглядає статті Артемія Лебедєва, а його кімната прикрашена поп-арт шедеврами великого Енді Уорхола.

Нестандартна природа потребує нестандартних рішень, тому такому чоловікові потрібен яскравий, непередбачуваний аромат, насичений, глибокий та натхненний. Наприклад, Montale.

            Рубаха-парень

Рубаха-парень: Він прямий, досить впертий у своїх судженнях хлопець, життєрадісний та активний.

 • Він насолоджується простими речами — любить смачну їжу, красивих жінок та шумні посиденьки з друзями. Він знає про свою привабливість і неустанно користується нею.
 • Справжній лідер, який насолоджується постійною увагою оточуючих. Його стиль — зручність, білі футболки, джинси та сорочки будуть відповідні як для клубної ночі, так і для важкої фізичної праці.
 • Дозвілля такого чоловіка завжди несподіване та різноманітне, його можна зустріти скрізь, де лунає голосний сміх.

Підкреслити силу та лідерські якості такого чоловіка допоможуть прості стійкі аромати таких брендів, як Giorgio Armani або Yves Saint Laurent.

            Інтелектуал

Інтелектуал: Він серйозний, інтелігентний чоловік, чия основна і переважна якість — блискучий розум.

 • Йому абсолютно не важливі такі дрібниці, як зовнішній вигляд та думки оточуючих. Його стиль — перше знайдене в шафі потерті пальто та капелюх.
 • Він постійно в пошуку — в пошуку відповідей на мільйони питань, що його турбують. Він легкий у спілкуванні, гостроумний, йому завжди є про що розповісти та про що послухати.
 • Його книжкова полиця завантажена творами Хакслі та Оруелла, а на стінах красуються репродукції Босха.

Такому чоловікові не потрібно підкреслювати свої переваги, адже вони говорять самі за себе. Вибирайте для нього ненав’язливий, але елегантний аромат таких відомих брендів, як Dolce&Gabbana або Bogart.

             Спортсмен

Спортсмен: Він здоровий, спортивний представник сильної статі з активною життєвою позицією.

 • Такий чоловік живе тут і зараз, вічно кудись поспішає і завжди все встигає, йому не проти взяти участь у якихось змаганнях, щоб знову підтвердити свою силу та витривалість.
 • Йому складно зацікавити нудною лекцією з філософії чи шумною вечіркою, в нього є лише одне улюблене захоплення — тренувати своє тіло та дух.
 • Його стиль — це нові зручні кросівки та костюм прикрашений логотипом Nike або Adidas. Будь-яка справа в його руках призначена для успіху.

Силу та витривалість такого чоловіка потрібно підтримати вишуканим спортивним ароматом. Виберіть один із таких відомих спортивних брендів, як Lacoste.

Обирайте парфум для чоловіка разом і нехай кожен чоловік отримає заслужений аромат!

 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *