Чоловічі аромати, як правило, виробляються тими ж брендами, що й жіночі, оскільки сьогодні складно знайти парфумерну марку, яка б була орієнтована виключно на представників певної статі. Однак їх розподіл за популярністю серед чоловіків трохи відрізняється від відомих брендів, які частіше вибирають жінки.

           Найбільш популярні марки чоловічих духів

Виокремити одне переважання у цьому питанні одному бренду дуже складно. Приблизно на одному рівні популярності знаходяться доми мод Chanel і Christian Dior.

           Бренд Chanel

Історія парфумерної лінії цього бренду почалася з аромату для жінок, а саме з Chanel No 5. Пізніше було запущено випуск прекрасних композицій для чоловіків. Перші аромати для чоловіків від Chanel були представлені в 1981 і 1987 роках. Це були Chanel Antaeus і Chanel Bois Noir відповідно.

  • Аромат Antaeus дуже чуттєвий і насичений. В ньому виражена сила мускулистого тіла чоловіка і його характер спокусника.
  • У піраміді аромату присутні пряні ноти коріандру і мускатного шавлії, квіткові акорди троянди і жасмину, ноти дубового моху і кастореума.
  • Аромат Bois Noir вийшов більш дерзким і навіть в якійсь мірі хуліганським. В ньому присутні ноти мандарина, квітів, спецій і деревини.

З виходом в 2010 році Bleu de Chanel від Chanel ці духи стали одними з найпопулярніших.

  • Деревно-фужерна композиція має палку й страсті характер. Проте в ній є й освіжаюча прохолода.
  • Аромат чудово звучить на впевнених, розкішних і сексуальних чоловіках.

            Бренд Versace

Багато людей асоціюють цей бренд з розкішними жіночими ароматами. Але чоловічі композиції від Versace також шикарні й відомі. Початок чоловічої лінії парфумів поклав аромат Dreamer, випущений у 1996 році. Його часто називають символом коштовних прикрас, які обирають справжні переможці у житті. На свій час ці духи завоювали популярність у всій Європі, і бренд вирішив не зупинятися на випуску одного аромату для чоловіків.

  • На сьогоднішній день найвідомішою композицією можна назвати Versace Man Eau Fraiche. З’явившись на парфумерному ринку в 2006 році, вона швидко завоювала серця багатьох чоловіків. Аромат досить легкий і свіжий, як повітря в Італії. Він привертає увагу всіх навколо й дарує відчуття щирих захоплення.

            Бренд Kenzo

Сам бренд вважається французьким, але його засновник є японцем, і в усіх його ароматах присутня атмосфера країни сходящого сонця.

  • Безумовно, найвідомішою вважається брендова туалетна вода для чоловіків Kenzo L’Eau Par Kenzo. Дуже красивий аромат, в якому таїться душа океану, став візитною карткою бренда.

            Бренд Christian Dior

Перші брендові чоловічі духи Dior з’явилися в 1966 році і називалися вони Eau Sauvage. Вже зараз їх називають нестаріючою класикою і підносять до рангу найвишуканіших. Звичайно ж, говорячи про популярні чоловічі аромати Dior, неможливо оминати увагою Christian Dior Fahrenheit і лінію Christian Dior Homme.

Іншими дуже відомими брендами розташувалися Givenchy і Gucci.

І якщо Ви не знаєте, які чоловічі духи обрати, обов’язково вивчіть композиції цих марок.

 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *