Водонепроникність у наручних годинниках: 30 м; 50 м; 100 м; 200 м; 300 м.

0

Далі ми хочемо розповісти Вам про водонепроникність годинників і їх класифікацію.

Можливо, Ви зустрічали різну термінологію, що використовується для позначення водонепроникності годинників. Проте багато з почутого може бути помилковим . Наприклад, на відміну від поширеного переконання, 30-метрові водонепроникні годинники не означають, що їх можна переносити на глибину 30 метрів. Тому сьогодні ми розкажемо Вам, які існують водонепроникні годинники і що з ними можна робити, а також пояснюється термінологія, пов’язана з водонепроникними годинниками.

Ця стаття буде дуже корисною, оскільки Ваші годинники можуть протистояти випадковим бризкам, наприклад дощу, але вони не підходять для занурення в воду і для душу.

Давайте почнемо розбиратися в класифікаціях водонепроникності.

           Годинники з водозахистом 3 Бара / 3 Атм / 30 м

На що здатні Ваші годинники: Ваші годинники можуть витримувати випадкові бризки.

На що НЕ здатні Ваші годинники: Ви також можете не знімати їх під час душу, але ми не рекомендуємо робити це, оскільки годинники з такою водонепроникністю зазвичай мають класичні моделі з шкіряними або сталевими ремінцями, що може погано вплинути на них. Також такі годинникі краще не брати з собою в душ, оскільки водонепроникність ущільнення годинників з часом може погіршитися.

           Годинники з водозахистом 5 Бар / 5 Атм / 50 м

На що здатні Ваші годинники: Ваші годинники витримують бризки, душ і підходять для плавання.

На що НЕ здатні Ваші годинники: Але вони не підходять для водних видів спорту, дайвінгу в басейні або морського дайвінгу. Також знаходитися під сильним тиском води .

           Годинники з водозахистом 10 Бар / 10 Атм / 100 м

На що здатні Ваші годинники: Ваші годинники підходять для душа , плавання і інших водних процедур. Ви можете плавати і годинники витримують швидке занурення в воду.

На що НЕ здатні Ваші годинники: Але вони не підходять для дайвінгу з аквалангом ,аквапарку, тривалого занурення в воду, занурення на глибину більше 90 метрів.

            Годинники з водозахистом 20 Бар / 20 Атм / 200 м

На що здатні Ваші годинники: Ваші годинники підходять для плавання, занять водними видами спорту і підводного плавання з аквалангом. Це перший клас, який ми називаємо по-справжньому підводним. Підходить для підводних видів спорту, таких як підводне плавання з маскою і трубкою, де не дуже великі глибини.

На що НЕ здатні Ваші годинники: Такі годинники дуже добре тримають воду , але все одно обмеження є. Це занурення на глибину, що перевищує рекомендовану виробником, неперервне занурення на термін більше 24 годин, занурення з дуже високим тиском води.

            Годинники з водозахистом 30 Бар / 30 Атм / 300 м

На що здатні Ваші годинники: Підходить для всіх видів водного спорту з високими навантаженнями, підводного плавання і насиченого дайвінгу. Також дозволено плавання з аквалангом, пошуково-рятувальні операції і рафтинг.

На що НЕ здатні Ваші годинники: Пробування на глибині, що перевищує максимальну глибину, вказану виробником, або також вода може проникнути в годинники під впливом будь-якої фізичної сили, яка може порушити водонепроникне ущільнення.

 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *