Колекція годинників: Orient 3 Stars (Три зірки) — Історія..

0

Сама обширна і відома колекція японського бренду Оrient — це Orient 3 Star (орієнт три зірки), яка була відзначена трьома зірочками на циферблаті.

          Довгий шлях історії…

У той час, як логотип і його варіації були помічені вперше на годинниках Orient в Jupiter 1956 року, справжня колекція Tree Star (також відома як колекція Orient 3 Star) виробляється з 1970-х років. Концепція нової колекції підтримувалась часом і тим, що відбувалося в галузі, зокрема — кварцовою революцією. Кварцова революція спалахнула після поширення і популяризації недорогого кварцового механізму (з батарейним живленням) компанією Seiko та іншими виробниками на початку 1970-х років.

К тому часу Orient Watch більше 20 років розробляла та виробляла власні механічні годинникові механізми. І замість того, щоб повністю підкорятися тенденціям, компанія прагнула створити механічні годинники, які могли б конкурувати з цією новою технологією та задовольнити світовий попит на доступні недорогі наручні годинники. Японська компанія Orient Watch залишалась вірною своєму бренду та своєму ремеслу.

Логотип колекції Orient 3 Stars символізує три ідеали: якість, дизайн та ціну. Ці годинники не поступалися недорогим годинникам з батарейним живленням того часу, і вони також сподобалися тим, хто живе в розвиваючихся країнах. Технологія механічних годинників можливо, не була такою точною, як їх кварцовий конкурент, але механічні годинники 3 Stars вимагали дуже мало обслуговування, менше роботи для запуску і не були дорогими, як швейцарські. Це зробило годинники Orient 3 Stars привабливими для людей, які живуть в великих мегаполісах, оскільки ці годинники не потребували постійної заміни елементів живлення. Вони справді стали дуже популярними наручними годинниками в усьому світі.

Колекція годинників 3 Stars (три зірки) пройшла довгий шлях за свою майже 50-річну історію. Вона була представлена в усіх формах, розмірах, кольорах та ремінцях, а якість матеріалів з часом покращувалась. Основні особливості цієї колекції відрізнялися такими характеристиками: високоміцний металевий корпус (для виробництва використовується нержавіюча сталь); підвищена точність ходу — один з основних плюсів серії (механізм Orient 21 jewels);

“Орієнт Три Зірки” — найкращий вибір для бажаючих недорого придбати брендові годинники; поверхня надійно захищає мінеральне скло.

 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *