У різні періоди життя нам потрібна підтримка, і ми шукаємо її у всьому, часто навіть не в людях. Часом достатньо якоїсь невеликої деталі, щоб згадати про наші можливості і здібності, і відволіктися від переживань. Такою невеликою деталлю, але точно суттєвою, можуть бути аромати.

Закрити очі, розпилити парфум і зануритися в почуття безтурботності водної стихії – в цьому полягає перевага водяних духів. Саме вони підбадьорюють і «повертають до життя», особливо в період літньої спеки і палючого сонця – в цей період року подібні запахи особливо цінні.

            Bvlgari Omnia Crystalline

Аромат Bvlgari Omnia Crystalline вважається одним з найсвіжіших у своєму сегменті. Він не лише освіжить, а й надасть наполегливості і наполегливості для досягнення запланованих цілей. Мускусний шлейф поразить благородними нотами і зачарує.

  • Жінкам завжди потрібно бути «на висоті», відчувати себе чудово як зовні, так і всередині.
  • Квіткові водні аромати здатні надати свіжості зовнішньому вигляду, сконцентрувати увагу і наповнити енергією.

            Davidoff Cool Water Woman

Для дівчат сварливих і непокірних підійде парфум, який підкреслить «владну» особливість їх характеру – Davidoff Cool Water Woman. Завдяки цьому аромату жінки приваблюють своєю недосяжністю і запам’ятовуються шлейфом цих духів. Принада «Cool Water Woman» полягає в тому, що їх можна використовувати в холод і спеку і у будь-який час доби – аромат завжди однаково вигідно розкривається і зачаровує.

  • Подібні парфумерні запахи обов’язково будуть відповідними при усіх обставинах, де Вам потрібно показати свою силу, стійкість характеру і багатогранність особистості.
  • Жінки, які використовують такі потужні аромати, завжди захоплюють своєю впевненістю, чіткістю позиції і, безперечно, викликають непідробний інтерес.

             Згладжуючі аромати

Водні аромати для жінок досить різноманітні, але кожен з них підкорює свіжістю ноток композиції. Якщо в складі таких запахів переважають квіткові нотки, то після їх нанесення можна вловити в своєму характері несподівану кроткість і наївність.

            Paco Rabanne Olympea Aqua

Парфум Paco Rabanne Olympea Aqua – легкий і повітряний, він зачаровує своєю ніжністю і певною пікантністю. «Olympea Aqua» підійде для м’яких і романтичних натур, які бажають підкорити навколишніх своєю неймовірною жіночністю і чистотою.

  • Особливо відповідними такі аромати будуть під час вечірніх прогулянок вздовж узбережжя моря або океану, або в теплій сімейній атмосфері, де завжди можна залишатися собою і в нескінченній кількості дарувати оточуючим найніжніші свої почуття.

             Парфуми руху та змін

Придбавши духи на водяній основі, Ви можете бути впевненими, що придбаєте відчуття постійної бадьорості і насиченості життя. Сьогодні на морі може бути штиль, а завтра – шторм, може великий, а може будуть невеликі хвилі. Відчуття такої динаміки передається нам завдяки водним ароматам і допомагає бути завжди в тонусі.

             Dolce&Gabbana L`Imperatrice 3

Аромат Dolce&Gabbana L`Imperatrice 3 — один з найтаємничіших у «водній» категорії, і цю таємничість він неперевершено передає своїй власниці. Дівчата, які віддають перевагу цьому парфуму, пленяють своєю загадковістю, спокусою і впевненістю.

  • Водні духи — це завжди свіжість, рух, емоції і щирість.

Який би аромат з цієї категорії Ви не обрали, Ви однозначно будете легко йти по життю, зі свіжими думками, жагою динаміки і любов’ю до життя!

Ви завжди будете наповнені безмежною енергією і з задоволенням поділитеся нею з оточуючими Вас людьми.

 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *