Після важких робочих днів, коли рутина набридла, ми втікаємо до природи. Завдяки ароматам лісу, шелесту листя, співу птахів і журавлеві потокам ми відновлюємо свої сили та готові знову підкорювати вершини кар’єрного Олімпу.

Не завжди у нас є можливість насолодитися природою у вихідні, але іноді така потреба виникає серед тижня. У цьому випадку нашим врятівником можуть бути свіжі зелені аромати, які завдяки своїй приємній аурі перенесуть нас на деякий час у спокійну атмосферу лісу та нададуть нам енергії.

           Різноманітність жіночої природи у флаконі

Один із найвідоміших ароматів у «зеленій» категорії — Chanel №19. Ніжний і легкий аромат має заспокійливий ефект і може підвищити рівень ендорфінів. Надівши цей аромат, ви налаштуєтеся на позитивну та романтичну хвилю.

Зелені аромати для жінок вражають своєю різноманітністю і багатогранністю. І це не випадково: адже кожна дівчина приваблива своєю унікальністю, і парфумерна індустрія повинна розширюватися, щоб кожна представниця прекрасної статі могла підкреслити свою «іскорку», якою вона чарує цей світ.

  • Sisley Eau de Sisley 1 — для жінок, які точно знають, як досягти гармонії у всіх сферах свого життя одночасно: бути успішною та поважаною бізнес-леді, найпривабливішою та турботливою для свого чоловіка, а також уважною та люблячою матір’ю для своїх дітей.

           Духи зелених відтінків — як спосіб медитації

Добрим способом повернути собі сили та позитивний настрій вважаються медитації. Але іноді навіть для цього не вистачає часу. Завдяки медитативним властивостям композицій зелених ароматів Ви досягнете заспокоєння навіть у найскладніший робочий день. Лише крапля парфумів — і Ви знову повні енергії для втілення всіх планів і вирішення всіх термінових завдань.

           Запах природи — як нагадування про внутрішню силу

Духи зеленого кольору заспокоюють з першого погляду, ще навіть до першого нанесення їх на себе. Аромати косої трави, хвої, бергамота оточують своїм приємним ароматом і буквально змушують забути про всі турботи та тривоги.

  • Крім того, що «зелена» категорія духів згладжує всі нерівності робочих буднів, надає єдність з природою та, як наслідок, призводить до релаксації навіть при найбільшій емоційній бурі, вона також нагадує про нескінченність наших можливостей і про непоодолиму наполегливість та цілеспрямованість, разом з якими можна вчиняти великі справи.

           Hugo Boss Hugo Extreme Men

Для чоловіків також є широкий вибір квітково-зелених ароматів. Hugo Boss Hugo Extreme Men оживляє та одразу привертає увагу.

  • Цей парфум вибирають впевнені в собі молоді люди, які впевнено подолають всі перешкоди на своєму шляху і підкорюють будь-які вершини.
  • А манящий шлейф аромату приваблює та залишає натхненні враження.

            Природа з нами 24/7

У будь-яку пору року, у будь-яку годину Ви можете насолодитися ароматами трав, квітів, дерев та цитрусових і отримати чергову порцію натхнення та відчуття легкості буття.

Пам’ятайте, що духи в зеленій упаковці не завжди відповідають «зеленій» категорії, варто завжди вибирати парфум за ароматом.

Таким чином, Ви наверняка підберете саме ту природну композицію, яка в найбільшій мірі наповнить Вас ласкавою та заспокійливою енергією природи.

 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *