Вибір правильної теми для Різдвяного декору

0

Від яскравих вогнів до святкових гірлянд, Різдво, здається, підштовхує кожного з нас стати декоратором. Тож як вибрати тему для загальної оформлення, яка справді відображатиме Ваш стиль? Ось декілька корисних порад, які додадуть святкового настрою будь-якому будинку.

     Визначення колірної схеми

Перший крок, який може бути відмінною основою для створення красиво прикрашеного будинку, — обрання колірної теми Різдвяних свят.

  • Червоний та зелений — традиційні кольори, тоді як золото та срібло завжди роблять приміщення яскравішими.
  • Нещодавно багато людей вибирають яскраві гарячі рожеві та сині, блискучі веселкові кольори й інші.
  • Монохромні кольори також популярні й досить традиційні, тож не соромтеся робити всі різдвяні прикраси зеленими або синіми. Багато магазинів продають набори прикрас та інших виробів, які мають однаковий колір саме для цієї мети.

Залежно від того, чи Ви бажаєте традиційний вигляд чи щось більш сучасне, колірна схема точно допоможе встановити настрій.

       Ретро чи сучасне?

Чи б Ви віддали перевагу ретро прикрасам у стилі ртутного скла, нагадуючи про вікторіанську епоху? Гілки сосни та омели, які приводять природу всередину й нагадують про минулі часи сім’ї? Або Ви обратимете щось більш сучасне, таке як теми, наприклад, космос або  популярні мультяшні персонажі.

  • Багато з цих предметів перетинаються між однією темою та іншою — наприклад, сучасна прикраса у формі космічного корабля, виготовлена в стилі ретро ртутного скла — тож поєднання різних стилів можливе.

Не відчувайте себе зв’язаними лише одним стилем. Еклектичний декор може бути цікавим та приємним для ока.

  • Якщо Ви використовуєте гілки сосни чи шишки всередині приміщення, завжди переконайтеся, що вони не знаходяться біля відкритого вогню, наприклад, свічок. Сухі хвоїни сосни чи шишки — потенційна загроза пожежі, якщо їх принести всередину. Зазвичай використання свіжо відрубаних гілок є безпечнішим.

      Власноруч чи куплене?

Ще одна опція, яку варто розглянути, — це чи Ви хочете купувати прикраси для свого будинку чи створювати їх самостійно.

  • Є безліч посібників крок за кроком для створення власноруч виготовлених прикрас та гірлянд. Ще краще, ці проекти охоплюють прості техніки для дітей та деякі, що потребують високої майстерності, тож всі можуть брати участь!
  • Паперові ланцюжки, гірлянди з попкорну та журавлини, вирізані пряники — всі ці прикраси легко зробити вдома.

Хоча покупка прикрас може створити більш злагоджений вигляд, ніщо не перевершує прикрасу, виготовлену Вашою дитиною.

  • Це також можливість провести якісний час разом з Вашою дитиною, що є подарунком сам по собі.

      Встановлення тону для святкування

Визначення того, як буде виглядати Ваш будинок на свята, може встановити тон для святкування Вашої сім’ї, а також вплинути на те, як Ваши друзі та близькі будуть відчувати, входячи у Ваш дім.

Прежде всього, пам’ятайте, що оформлення Вашого дому не повинне бути витратним чи складним. Найголовніше — воно повинне відображати Вашу особистість.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *