Повний посібник по знаходженню ідеального типу стрижки та стилю для Вашого волосся

0

Готові змінити свій зачіску? Незважаючи на те, що чудова стрижка може повністю змінити Ваш вигляд, Ви знаєте, який стиль підкреслить Ваші найкращі риси? Якщо Ви готові зробити крок з новою зачіскою, ось деякі поради, які допоможуть Вам знайти ідеальну стрижку та стиль, щоб підкреслити Вашу справжню красу!

     Почніть, задавши собі кілька питань

Незалежно від того, чи мрієте Ви про модний стиль на даний момент чи стиль Вашої улюбленої актриси, важливо критично подумати, перш ніж вибрати правильного стиліста. Все-таки Ви не хочете виходити з перукарні з капелюхом на голові, намагаючись приховати жахливу стрижку!

Ваша зачіска повинна підкреслювати Ваш вигляд, а також бути легкою в обслуговуванні. Щоб вибрати стиль, який Вам найбільше підходить, задайте собі ці три важливі питання:

  1. Чи підходить цей стиль моєму способу життя? Наприклад, Ви не захочете еклектичного стилю, якщо працюєте в надзвичайно консервативному оточенні.
  2. Чи практичний цей стиль для справжніх ранків, коли я маю мало часу, або мені потрібно проводити кілька хвилин на його укладання кожен день? Можливо, Ви завжди мріяли про чубчики, але Ви готові стайлити та доглядати за цими чубчиками майже кожен день?
  3. Чи підійде ця зачіска для форми мого обличчя? Професійний перукар зможе запропонувати персоналізовану зачіску, яка підкреслить унікальну форму Вашого обличчя.

    Різні зачіски відповідно до типів облич

Не кожна стрижка підійде Вашому обличчю. Знання форми Вашого обличчя дозволить Вам вибрати найкращу стрижку для Вас — ту, яка підкреслить вашу природну красу та особливості обличчя. Існує чотири основних типи облич.

   1. Кругле обличчя

Якщо у Вас кругле обличчя, Ви скористаєтеся від стрижки, яка витягне підборіддя та підкреслить скулы.Стрижка середньої довжини з м’якими шарами витягне Ваші риси, а чубчики красиво підкреслять ваші скулы.

Бокове розміщення, яке знаходиться на зовнішньому краї брови, підкреслить Вашу кістку, зменшуючи вигляд важкості по обидва боки обличчя, тим самим витягуючи обличчя. Зміна розміщення лінії волосся займає менше хвилини, і, хоча це маленький трюк, він робить величезну різницю!

   2. Квадратне обличчя

Обличчя форми квадрата виглядає чудово зі стрижкою середньої довжини з шарами навколо підборіддя для згладження квадратного елементу лінії щелепи.

Уникайте різких стрижок, які можуть виглядати занадто суворо навколо підборіддя. Центральний розділ зверне увагу на центр Вашого обличчя і відвлече увагу від лінії щелепи та підборіддя.

    3. Обличчя форми серця

Якщо у Вас обличчя у формі серця, спробуйте довжину, яка буде трохи нижче Вашого підборіддя.

Це підкреслить нижню половину Вашого обличчя. Виберіть витягнуту квадратну форму з легким шарами, виберіть довжину трохи нижче плечей або виберіть коротку зачіску.

   4. Обличчя овалної форми

Якщо у Вас обличчя овальної форми, Ви маєте удачу: обличчя овальної форми надзвичайно універсальне, коли йдеться про зачіски.

Додайте різкий і густий чубчик вздовж лінії бровей, щоб зменшити довжину обличчя. Спробуйте бічний розділ, щоб згладити структуру Вашого обличчя.

     Зачіски відповідно до типів волосся

Поміж Вашою формою обличчя, Вам також потрібно враховувати тип волосся. Ви не будете вибирати той самий стиль для коротких і тонких волосся, довгих і кучерявих волосся та прямого волосся.

    1. Коротке волосся

Популярність коротких зачісок важко заперечувати, але окрім того, що це в тренді, коротке волосся виглядає жіночніше, ніж коли-небудь раніше.

Перед тим, як робити великий стрижка, поговоріть зі своїм перукарем. Якщо Ви ті, хто проливає кілька сльоз кожного разу, коли зрізають кілька сантиметрів, Ви захочете поступово робити це. Оберіть ідеальну коротку стрижку для Вас, яка підходить Вашому обличчю — чи то кругле, квадратне або овальне. Мати коротке волосся вже не означає виглядати нудно. Ви можете повністю трансформувати свою зачіску за допомогою аксесуарів, таких як насадки-кліпи або шнури.

Перевага? Аксесуари є напівпостійними — вони дозволяють Вам робити вибір, не зробивши зобов’язання.

    2. Довге волосся

Яка жінка не мріє мати довге блискуче волосся, яке рекламується в рекламах шампуню? Звичайно, мати довге волосся завжди пов’язувалося з жіночістю та гламуром, але пам’ятайте, що це потребує багато догляду.

Для радикальної зміни без зайвих клопотів, оберіть чубчики та шари, які додають рухливості Вашому волоссю. Чому б не спробувати прекрасного зачісу, кінський хвіст або хвилясте волосся? Це чудові способи використання довгого волосся.

    3. Зплетене волосся

Це ще один сучасний спосіб, як дозволити Вашому довгому волоссю виділитися. Крім того, низькі витрати на утримання ніколи не були такими стильними!

   4. Кучеряве волосся

Кучеряве волосся часто має погану репутацію через те, що його важко утримувати. Але не впадайте у відчай! Ви можете виглядати чудово з кучерявими волоссями за допомогою наступних порад:

  • Знайдіть хорошого перукаря, який врахує природний рух Вашого волосся та текстуру Ваших кучерів.
  • Інвестуйте в якісні продукти. Використання якісних інструментів, призначених для кучерявого волосся, зробить усю різницю.

Скористайтеся своїм наступним візитом до салону, попросивши про розкішний вигляд зачіски. Ви покинете салон, відчуваючи себе голлівудською зіркою на червоній доріжці.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *