Хоча зимова погода може не бути чимось, на що можна чекати, зимова мода, безумовно, варта уваги в цей інакше сірий сезон. Чим холодніше, тим більше можливостей для модних чоловіків експериментувати з шаруванням, текстурами та візерунками. Зима — це чудовий час для спроби модних тенденцій для чоловіків, які виходять за межі Вашої зони комфорту та розвивають творчість, користуючись багатством варіантів одягу.

Від дизайнерських в’язаних виробів і великих курток для чоловіків до вишуканих черевиків — можливості зимових трендів на наступний рік безмежні.

Чи шукаєте Ви щось нове для свого зимового гардеробу цього року, чи хочете дозволити своїй особистості засяяти завдяки перевіреним комбінаціям готових до зими образів, ми маємо Вас в обіймах. Продовжуйте читати, щоб відкрити перед собою наші передбачені головні зимові тренди для чоловіків та переглянути наші відібрані вибори від популярних брендів чоловічої моди для отримання натхнення на наступний сезон.

 Дизайнерський в’язаний одяг для чоловіків на наступний рік

Не треба наводити, що в’язанка — ключ до виживання зимового сезону. Носіть як самостійний виразний елемент або шаровану під куртками, якісний виріб з в’язанки — це абсолютно необхідний елемент гардеробу для чоловіків. Доступна в безлічі кольорів, тканин, візерунків та форм, інвестування в надійний дизайнерський светр, светр або кардиган — це перший крок до створення ідеального зимового гардеробу.

За останні кілька років ми спостерігаємо за зростанням зацікавленості до класичних дизайнів одягу, які стійкі до постійно змінюються циклів тенденцій, і морські смуги часто очолюють цей список з року в рік.

Класичний светр із смугами  — це вічний елемент в’язанки, який можна носити знову і знову, незалежно від Вашого особистого стилю. Зверніть увагу на Hugo.

Чи шукаєте Ви триматися впереді або залишати Ваш гардероб простим і вічним, светр із смугами від дизайнера John Smedley Marcus- це ідеальний додаток до Вашого зимового гардеробу цього року.

Не впевнені, звідки почати? Ця смугаста в’язанка має класичну силуетну горловину і виготовлена з суміші надм’якого вовни альпаки та міцного поліаміду для створення стандартного дизайнерського в’язаного виробу, який має бути в Вашому зимовому гардеробі цього року.

В основному асоційований з Різдвом та класичними зимовими ягодами, червоний обіцяє бути одним із найгарячіших кольорів цього сезону. Колір, натхнений драмою, але у багатьох відносинах класичний, червоний прогнозується стати значущою темою в модній індустрії цієї зими.

Незалежно від того, на який відтінок червоного Ви виберете, чи то класичний багряний, суттєвий бордовий чи вибуховий червоний, введення цього кольору в свій зимовий гардероб — це надійний спосіб стильно пережити холодні місяці.

Це також простий, але ефективний спосіб введення цього виразного кольору в Ваш гардероб цього сезону.

Пишаючись вишуканим винним кольором, цей вишуканий в’язаний виріб від дизайнера має класичний круглий виріз горловини, ребристі манжети і виготовлений з преміальної екстра-тонкої вовни мериноса, створюючи високоякісний, вічний светр, який збереже форму і стане улюбленцем взимку протягом багатьох років.

Іншою тенденцією в’язання, яка обіцяє стати популярною протягом холодних місяців, є класичний светр із половинною блискавкою. Спочатку як основний елемент спортивного одягу чоловіків, светр із половинною блискавкою продовжує залишатися улюбленим серед багатьох брендів чоловічої моди і тепер є справжнім фаворитом серед дизайнерських стилістів. Тут ми любимо Tommy Hilfiger, оскільки це ідеальний спосіб введення тенденції половинної блискавки в Ваш гардероб таким чином, що він стає вічним і класичним.

Із світло-білою палітрою цей колір універсальний для створення стильних образів чи навіть для їхнього розгортання, з практично будь-яким вже існуючим в гардеробі — що робить його ідеальним супутником для зимових шарів. Зроблений з 100% чистого бавовняного матеріалу, цей товстий ребристий матеріал робить цей светр ідеальним зимовим обігрівачем для всіх форм і розмірів. З доступністю в різних дизайнах, кольорах та матеріалах, светр із половинною блискавкою — це одна з наших улюблених легких в стилі зимових тенденцій для чоловіків у 2024 році.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *