Часто відвідування спа сприймається як заняття для жінок. Однак багато процедур у спа також ідеально підходять для того, щоб допомогти чоловікам відчути релакс та відновлення. Якщо Ви цікавитеся візитом у спа, ознайомтеся з наступними чотирма розкішними процедурами.

      1. Масаж глибоких тканин

Одним із найкращих варіантів, які пропонують багато спа, є терапія масажу глибоких тканин.

  • Для чоловіків із великими, щільними м’язами масаж глибоких тканин або шіацу може бути ідеальним засобом від стрункості, болю чи стресу.
  • Майстри масажу глибоких тканин глибоко втираються в м’язи, щоб впливати на ті місця, де справжньо болить, щоб допомогти розслабити тіло і підвищити гнучкість.
  • Багато майстрів масажу запитують гостей, наскільки сильними вони хочуть відчути масаж, тому Ви можете вказати свої уподобання масажисту.
  • Масаж глибоких тканин особливо чудовий для чоловіків, які займаються спортом або дуже фізично активні.

      2. Видалення волосся воском

Багато сучасних спа пропонують послуги з видалення волосся воском для чоловіків, щоб допомогти позбутися непотрібного волосся на тілі.

  • Якщо у Вас є волосся на грудях чи на спині, яке Ви хочете видалити, або вирастає волосся там, де Ви не хочете голитися, відвідайте спа і запишіться на воскову процедуру.
  • Естетики, які надають послуги воскового епіляції в спа, використовують спеціальний віск, який призводить до менше болю, ніж вдома, і вони навчені методам, які роблять видалення волосся майже безболісним.

      3. Педікюр без лаку

Педікюр може здаватися найкращою забавою для дівчат, але це одна з кращих процедур для чоловіка, який багато часу проводить на ногах.

  • Багато чоловіків не усвідомлюють, що педікюр включає в себе промивання, чищення і скрабування ніг для відчуття свіжості, тому чоловіки можуть відвідати спа і запросити перший етап педікюру, а потім обійти лак.
  • Майстер по педікюру вимочить Ваші ноги, видалить відмерлу шкіру, виправить кутикули на нігтях, а потім зволожить ноги.
  • Багато сучасних спа називають педікюр для чоловіків «екзек’ютив педікюр», і він ідеально підходить для спортсменів і тих, хто проводить години на ногах.

     4. Фітнес-фейсіал

Чоловіки також мають забиті пори і проблеми зі шкірою, і сьогодні спа пропонують фейсіали, спеціально спрямовані на тих, хто займається фітнесом і багато пітніє.

  • Фітнес-фейсіал включає парове відкривання пор, а потім очищення для видалення олії та бруду, які можуть потрапити під час потовиділення.

 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *