Не секрет, що образ та імідж людини грають непервинну роль у сприйнятті нею суспільством. У сучасному світі багато жінок і чоловіків приділяють цьому багато уваги, працюючи наполегливо над своїм зовнішнім виглядом, стилем одягу та навіть манерами. Більше того, нещодавно з’явилася професія іміджмейкера або стиліста, яка раніше не була так востребуваною.

              Основні кроки у створенні ідеального візуального портрета

          Крок 1 — не втрачайте своєї індивідуальності

Чи чули фразу «Ви — те, що Ви їсте»? Отже, «Ви» — це і те, де Ви проводите свій час, і те, як Ви бачите себе, і навіть те, який парфум Ви обираєте. Тому перед тим, як створювати і доводити свій лук до досконалості, потрібно спочатку проаналізувати себе. Дуже важливо, на думку професійних стилістів, дотримуватися гармонії між внутрішнім світом і зовнішнім виглядом.

  • Якщо у душі Ви строгий офісний працівник у класичному костюмі, то немає сенсу представляти себе як дерзку і рокову жінку. Справді, ідеальний і відповідний образ не повинен бути протирічливим Вашому внутрішньому світу.
  • Плюс до всього, обов’язково треба орієнтуватися і на свою зовнішність. У рисах обличчя, фігурі, кольорі волосся навіть в очах лежить ключ до створення стилю і іміджу, який буде відповідати Вашій індивідуальності.

          Крок 2 — гармонія форми і кольору одягу

Насправді питання про те, як поєднувати одяг, для багатьох може здатися не просто складним, але й справжнім мистецтвом.

  • Основне правило іміджмейкерів полягає в тому, що будь-який образ і наряд повинен бути гармонійним. І зрозуміти, чи є Ваш лук таким можна наступним чином: якщо Вам складно видалити одну деталь або замінити її на іншу, тому що при цьому порушується цілісність, то Вам все вдалося зробити правильно.

Пам’ятайте, що всі деталі і частини повинні мати єдину концепцію і стиль. А от щодо кольорової гами можна експериментувати! Тем не менш, кольори також повинні бути підібрані під Ваш типаж.

          Крок 3 — аксесуари вирішують багато нюансів

Дійсно, це твердження абсолютна правда. Бачили Ви хоча б одну зірку на червоній доріжці або першу леді на світському прийомі, яка б нанесла б блиск для губ або помаду, але при цьому зовсім не використовувала аксесуари? Ймовірно, ні, тому і ми, і іміджмейкери радять підбирати гармонійні деталі.

  • Це може бути стильна сумочка або пояс, а можуть бути і ювелірні прикраси. Головне, враховуйте, в якому стилі одяг на Вас надітий.
  • Адже якщо Ви вдягнені в спортивний наряд, то масивні ювелірні прикраси з каменями будуть справжнім моветоном. Звичайно, якщо Ви Ріанна, то можете дозволити собі таку сміливість.

          Крок 4 — шукаємо ароматне супровід Вашого образу

Усі ми вже давно знаємо, що парфуми є невід’ємною частиною гармонійного та завершеного стилю людини. І це вже не кажучи про те, яке ще вплив вони справляють на нас. Тому ми відводимо для ароматів окреме місце.

Звісно, на першому місці не можна забувати про те, що композиція повинна підходити до сезону та часу доби. Якщо в спекотне літо Ви будете носити пряний парфум, то у оточуючих це буде викликати тільки неприємні емоції. Відповідно і Ваш образ буде сприйматися негативно. Виходячи з цього можна зробити висновок, що аромат також треба тщательно підбирати. Він повинен поєднуватися з одягом, загальним стилем та навіть з Вашим настроєм.

Можете звернути увагу на аромати бренду Givenchy. У їхній колекції є парфуми на всі випадки життя.

  • Givenchy Ange Ou Demon Le Secret бездоганно підходить до образу ніжної леді.
  • Givenchy Play For Her — для смілої та активної красуні.

     Крок 5 — правильний макіяж, який додасть Вам впевненості

Кожна жінка знає, що не завжди природний вигляд дозволяє відчувати себе привабливою. Бувають періоди, коли без макіяжу зовсім не обійтися, інакше Ви відчуваєте себе якось неповністю, і здається, що всі навколо звертають на Вас увагу. Проте, в цьому питанні також існує кілька нюансів, які рекомендується враховувати, щоб створити привабливий образ.

  • По-перше, декоративна косметика повинна бути високої якості, інакше макіяж буде виглядати ненатурально і надто відзначатися, навіть якщо Ви виберете нюдові відтінки. Від цього відхід і наступне правило під назвою «природний тон». Це саме з нанесення тонального засобу починається процес роботи з косметикою. Завжди використовуйте продукт, який підходить за відтінком і типом до Вашої шкіри, а також текстуру, яка не створює ефект маски. Для цих цілей чудово підходить Chanel Sublimine.
  • По-друге, враховуйте, який одяг ви сьогодні носите. Наприклад, якщо наряд яскравий і виразний, тоді макіяж повинен бути більш спокійним, щоб акцент в луці був на чомусь одному. Або навпаки, можете зробити більш активний макіяж з виразними очима, хоча б навіть використовуючи правильний туш для вій або насичений кольором губами.
  • По-третє, що стосується додаткових продуктів для макіяжу, наприклад, таких як рум’яна і бронзери, то вони також повинні бути відповідні Вашому образу. Якщо Ви «одягнули» на себе стиль темної аристократки, то від вищезгаданих засобів варто відмовитися. Або навпаки, якщо Ви вирішили бути зухвалою, засмаглою красунею, бронзер повинен стати Вашим найкращим другом на цей період. До цієї категорії також входять коректори та консилери, зокрема улюблені багатьма сучасними дівчатами NYX Wonder Stick Highlight and Contour. Для образу легкої, романтичної красуні Ваше обличчя повинно залишатися максимально природнім, а отже, мінімум косметики.

Аналізуючи всю вищезазначену інформацію, стає зрозуміло, що натхненний і привабливий образ — це скоріше наполеглива праця і розвинений навик, ніж воля випадку. А отже працювати над ним потрібно регулярно. Починаючи з, здавалося б, дрібниць, таких як щоденний догляд за шкірою кремом для обличчя та сироватками, і закінчуючи постійним відстежуванням модних тенденцій і останніх показів відомих дизайнерів.

 

 

 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *