Перетворення старих речей або занадто великих сорочок у стильні сукні та аксесуари піднімає саморобні проекти на новий рівень. Знайомтеся зі Сарою Таю, яка майстерно працює з сорочками розміру XXL. Перегляньте її роботи!

Ця дівчина володіє чарівністю, перетворюючи нудні величезні сорочки в щось красиве та актуальне для модних жінок сьогодення. Сара Таю славиться дивовижними перетвореннями одягу. Вона привела саморобні проекти до нової висоти, і це неймовірно захоплює, коли ви бачите “до” та “після” всіх речей, з якими вона працює.

Не всі готові витрачати великі суми на новий одяг, і є багато людей, в тому числі я, хто хоче дізнатися способи економії грошей, частіше оновлювати свій гардероб і виглядати стильно, як моделі з глянцевих журналів. Давайте ознайомимося з декількома роботами Сари.

Сара розповідає про чоловічу сорочку розміру XXL, над трансформацією якої вона довго працювала. Вона запитала своїх фоловерів: “Чи хочете ви, щоб я створила відеоурок, показуючи, як зробити кроп-топ і спідницю, чи краще створити щось нове?”. Результати її експерименту дивовижні!

Поза трансформацією застарілого одягу в модні аутфіти, Таю перетворює сорочки, штани та піджаки на абсолютно нові предмети одягу. Вона допомагає її дітям виглядати модно, використовуючи її навички.

І найцікавіше: вона створила власну лінію одягу, плануючи виділити 100% прибутку на допомогу дітям в дитячих будинках та жертвам торгівлі людьми. Сара мріє використовувати свої навички шиття для досягнення великої мети.

Вона додає оборки для додавання чарівності, але вам також можна проявити креативність за допомогою паєток, контрастних мережив та багато чого іншого. Вона навіть перетворила чорну сукню, додавши до неї мереживо.

У інтерв’ю Сара наголосила на тому, що обожнює перетворення одягу для себе та своїх дітей і мріє допомагати іншим через свою майбутню лінію одягу. Це невероятно надихаюче прагнення допомагати через моду, і ми не можемо дочекатися, щоб побачити, де це її приведе!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *