Якщо вам цікаво, як найкраще доглядати за своїм одягом та систематизувати речі в гардеробі, ми підготували для вас корисні рекомендації та поради нижче. Не залежить від того, плануєте ви переглянути вже існуючий гардероб або готуєтесь змінити літній на зимовий — вам знадобляться експертні поради, які ми поділимося нижче!

Повноцінна шафа з одягом, розташованим за кольоровою гамою від червоного до зеленого та синього

ДЕСЯТЬ НАЙКРАЩИХ ПОРАД З ЗБЕРІГАННЯ ОДЯГУ

Дотримання порядку в гардеробі, місці для зберігання одягу та в усьому домі є важливою задачею. Систематизація та правильне зберігання одягу та аксесуарів — це не так вже й довго, але допоможе вам відчути вдоволення від проробленої роботи. Це також допоможе захистити одяг від молі та продовжити термін його служби. Нижче ми підібрали для вас найкращі поради, щоб полегшити цей процес та допомогти зробити ваш гардероб оптимальним.

  1. ГЕНЕРАЛЬНЕ ПРИБИРАННЯ — Використовуйте кінець сезону для ревізії одягу. Пройдіться по зимових светрах, костюмах та платтях, дійсно хочете бачити їх у наступному році? Будьте безкомпромісними. Коли ви в останній раз носили цю річ? Обміняйтеся з друзями або продайте на eBay. Пам’ятайте: купуєте дві нові речі — позбуваєтесь двох старих.
  2. ПРИБИРАННЯ ВЕСНЯНОГО ГАРДЕРОБУ — Зробіть генеральне прибирання свого гардеробу: відкрийте вікна, запаліть свічки та вийміть всі речі на прання, витирання пилу та пилосос. Використовуйте наш антимольний спрей для лляних виробів, щоб захистити одяг від молі та освіжити шафу.
  3. ЗАХИСТ ВІД МОЛІ — Оновіть засоби проти молі, якщо вони вже використовувалися довше року, замініть їх. Спробуйте пастки на основі феромонів, які ловлять молі-самиці, перериваючи цикл розмноження.
  4. РЕМОНТ ТА ОБСЛУГОВУВАННЯ — Перевірте всі речі на наявність пошкоджень та відремонтуйте їх за потреби. Не залишайте у гардеробі речі, які потребують ремонту — вони не будуть носитися.
  5. ХУТРЯНІ ВИРОБИ — Зберігайте хутрові вироби в спеціальних бавовняних мішках і, якщо хутро старіше 20 років, обов’язково зверніться до хутряника для його відновлення.
  6. ПРАВИЛЬНЕ ЗБЕРІГАННЯ — Пакуйте одяг в дихаючі сумки або коробки, обгортаючи його кислотовільним папером, старою наволочкою або простою простирадлом. Уникайте пластику та прямого сонячного світла.
  7. ВІШАЛКИ — Вибирайте правильні вішалки для різних типів одягу, щоб ваш гардероб виглядав як бутік, а ви легко знаходили потрібну річ.
  8. ДОГЛЯД ЗА ВЗУТТЯМ — Почистіть і наблисьте взуття, а якщо потрібно, відремонтуйте його. Використовуйте спеціальні вкладиші для того, щоб взуття не втрачало форму.
  9. ОНОВЛЕННЯ СТИЛЮ — Залучіть стиліста або друзів для того, щоб оновити свій гардероб, дивлячись на нього новим поглядом і комбінуючи різні елементи одягу по-новому.
  10. ОРГАНІЗАЦІЯ АКСЕСУАРІВ – Приділіть особливу увагу зберіганню аксесуарів. Використовуйте спеціальні органайзери для прикрас, ременів, шарфів та інших дрібниць. Правильно організовані аксесуари не тільки допоможуть уникнути бардаку, а й значно полегшать процес вибору потрібного аксесуару під вже обране вбрання.

Використовуючи ці поради, ви зможете створити ідеальний гардероб, в якому кожна річ буде на своєму місці.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *