Способи зберегти ефект гладкості від видалення волосся

0

Немає нічого такого задовільного, як потягнути руку по нозі після гоління та насолоджуватися дельфінською гладкістю Вашої тільки що відкритої шкіри. Не важливо, це на обличчі, під пахвами, на ногах або навіть на голові: видалення волосся може повністю трансформувати Ваш образ і миттєво підвищити Вашу впевненість у собі.

Проте процес видалення волосся від голови до п’ят не завжди швидкий, особливо для нас, дівчат з густим, темним волоссям. (Виглядає чудово на голові, а в усіх інших місцях – це прокляття.) Хто має час присвятити видаленню волосся щотижня чи навіть частіше? Ми – сучасні жінки, що ведуть активний, напружений спосіб життя!

На щастя, є легкі техніки та хитрощі, які можна включити в Вашу щоденну рутину видалення волосся, щоб продовжити тривалість Вашого періоду безволоскового життя. Жоден метод видалення волосся не дозволить досягти постійних результатів (хоча деякі, наприклад, лазерне видалення волосся, наближаються до цього).

Проте, незалежно від того, чи Ви використовуєте епілятор, воск чи звичайний станок, є універсальні методи, які допоможуть тримати небажане волосся на відстані трохи довше.

Ось 3 способи, як зберегти ефект гладкості від видалення волосся.

            Сухе щетиння

Сухе щетиння – це давній прийом, який нещодавно повернувся в моду. Це полягає в тому, щоб взяти жорстку, густо ворсисту щітку і протягти її по шкірі на кожній частині Вашого тіла. Його називають “сухим” щетинням, оскільки як сама особа, так і щітка, повністю сухі.

По міфах ходять чутки про користь сухого щетиння. Деякі кажуть, що воно сприяє лімфатичному дренажу, інші стверджують, що воно “лікує” целюліт. Хоча немає конкретних доказів, підтверджених дослідженнями, щоб підтримати якесь із цих тверджень, є підстави вважати, що сухе щетиння насправді сприяє кровообігу – що підвищить сяйво шкіри користувача – а також зменшить зовнішній вигляд целюліту. Обидва цих ефекти тимчасові, і Ваш результат може відрізнятися.

Отже, як відноситься сухе щетиння до видалення волосся? Сухе щетиння – це фізичний пілінг, який видалить мертві клітини шкіри або будь-які залишки продуктів, що залишилися на шкірі. Крім того, покращений кровообіг в області збересть область, з якої Ви хочете видалити волосся, і дозволить Вам отримати найчистіше видалення.

Ті, у кого чутлива шкіра або шкірні захворювання, такі як сонячні опіки або висип, будуть обережні у прагненні до сухого щетиння, що може загострити існуючі проблеми.

           Оберіть правильні інструменти

Це здається очевидним, але вибір правильного інструменту є важливим для найточнішого видалення волосся. І правильний інструмент буде варіюватися в залежності від області тіла, з якої Ви видаляєте волосся, а також від густини та довжини волосся, яке треба видалити.

Якщо Ви хочете видалити волосся з ніг, наприклад, найкращим варіантом буде станок або інші засоби для видалення волосся, які можна легко розподілити по великій області. Тут ефективність важлива, оскільки чим більше часу Ви витрачаєте на видалення волосся, тим більше ймовірно, що Ви втомитеся або занудитеся і почнете поспішати.

           Щодо обличчя

Вам слід розглянути більш м’які засоби на основі крему. Волосся на обличчі зазвичай тонше і менше згруповане, тому видалення повинно бути більш ніжним, щоб уникнути подразнення більш чутливої обличчяної шкіри. Депіляторії є хорошим вибором для волосся на обличчі, яке легко розчиниться порівняно з волоссям на інших частинах тіла.

Ще одна причина, з якої Ви можете розглянути депілятор для Вашого обличчя замість станка, полягає в тому, що станок буде вирізати волосся обтупленою кромкою, що робить волосся більш помітним після його зростання. Депілятор розчинить волосся глибоко в стовбурі, так що на Вашому обличчі воно зростатиме повільніше і буде менш помітним.

Пам’ятайте, що незалежно від обраного методу Ви хочете уникати перегортання місця більш як один або два рази з будь-яким доступним засобом для видалення волосся. Гострий станок і ефективний депілятор допоможуть уникнути подразнення шкіри додатковим переходом.

            Ексфоліація

Ексфоліацію можна здійснити до Вашого задоволення за допомогою сухого щетиння, але Вам слід розглянути додатковий крок. Далеко не зайвим буде ексфоліювання, яке додасть ще один рівень ефективності до Вашої щоденної рутиною видалення волосся, переконавшись, що Ваш інструмент видалення волосся може досягти волосся без будь-яких забруднень чи мертвої шкіри, що блокує шлях. Якщо Ви видаляєте волосся з обличчя, розумною ідеєю буде інвестувати в менш інтенсивний фізичний пілінг. Але через те, що шкіра на інших частинах Вашого тіла зазвичай товста і міцна, Ви можете зробити це для цих цілей.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *