5 хитрощів, які допоможуть вибрати ідеальну зачіску під форму обличчя

0

Завдяки тому, що все більше володарів прекрасних чубчиків прагнуть підтримувати здоров’я і блиск своєї волосся, більшість з них віддають перевагу збереженню його довжини. Наразі це особливо актуально у модних тенденціях для сучасної дівчини. Ми розповімо Вам, як вибрати правильну зачіску.

Тут вибір від невеликого до великого, але кожна дівчина повинна вибрати зачіску, враховуючи не лише структуру волосся, довжину та щільність, але й форму обличчя та анатомічні особливості особи.

           Короткі зачіски

Поклонники коротких зачісок повинні звернути увагу на форму черепа, на правильність його форми. Під час стрижки можна виправити деякі риси його структури, наприклад, додати об’єм до нахиленої корони. Короткі зачіски підійдуть квадратній формі обличчя – витягнутий боб, доповнений пишною чілкою, буде чудовим варіантом. З довгим волоссям за The Hair Central рекомендується створювати додатковий базальний об’єм, локони, укладати у стилі «Ретро» та укладати кінці всередину.

           Зачіски середньої довжини

Якщо дівчина має досить густу комплексію з рідким і тонким волоссям та круглим, квадратним або ромбічним обличчям, то однозначно не повинно бути коротких зачісок, і їх також не слід відпускати. У цьому випадку середня довжина на основі каскаду підійде, щоб форма зачіски була м’якою і без важких ліній. Це підкреслить позитивні аспекти обличчя, приховає недоліки та буде гармонійно виглядати з фігурою.

          Витягнутий каре

Для трикутної та ромбічної форм обличчя найкращим варіантом є витягнутий квадрат, зачіски до середини шиї та початку плечей. А для овальної форми обличчя підійде будь-яка зачіска: прямі волосся однакової довжини, багаторівневі зачіски, наприклад каскад, витягнуте каре та класичний боб.

          Багаторівнева зачіска

Для дівчат з пухлими щоками коротка багаторівнева зачіска є відмінним рішенням. Ідеально підходить довгий боб без чілки, короткий каре, «Том бой» та піксі.

          Будь-яка довжина

Квадратна форма підходить для будь-якої довжини. Короткі зачіски потребують робити об’ємними і асиметричними, довгі волосся завивати або створювати укладку. Основне правило – відсутність ідеальної гладкості та прямого розділу.

Дівчині, ближчої до тонкої комплексії, буде набагато більше вибору: можна експериментувати як з довжиною, так і з формою. Але знову ж таки, не забуваючи про анатомічні особливості структури обличчя. Їх потрібно якомога більше приховати. Тут на допомогу прийдуть різноманітні види чілок. Найпопулярнішим варіантом є так звана чілка «завіса». Вона витягнута і може носитися як на обличчі, прикриваючи важкі і грубі лобові впадини або пом’якшуючи нижню частину обличчя. Обираючи і маючи чілку, дівчинам з маленьким лобом та ромбічним обличчям потрібно бути дуже обережними.

          Помилки

Дуже часто дівчата роблять одну і, на наш погляд, найбільшу помилку, стрижучи зачіску так, як вони хочуть, не враховуючи всі рекомендації вище, і те, що кожна зачіска потребує укладання і своєчасного коригування. Оскільки форма росте і втрачається, це викликає дискомфорт під час укладання. Дуже важливо зробити правило стригти кінці раз на 2-3 місяці, і не важливо, чи Ви ростете довжину, чи носите зачіску. Короткі зачіски потребують коригування через місяць.

І важливо пам’ятати: красиве волосся – це доглянуте волосся! І не важливо, яка вони довжина!

 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *