Швидкі та прості виправлення недоліків з макіяжем

Чи розтіклася помада? Надто багато парфуму? Виправте неполадки з макіяжем за допомогою цих простих порад та хитрощів.

   Відновлення розтікшої помади

Сумочка лежала на сонці занадто довго? Замість очікування, поки кондиціонер затвердить Вашу зм’яклу помаду, поставте її в холодильник для швидкого п’ятихвилинного виправлення.

   Надзвичайний колір для губ

  • Ви не можете визначити, чи підходить Вам нове плаття, яке Ви приміряєте, і без додаткового кольору на губах це ще складніше зробити.
  • Тож Ви шукаєте у своїй сумочці, і ось воно — виявляється, що Ви залишили як помаду, так і олівець для губ вдома.
  • А от бура олівця для очей у Вас є. Використовуйте олівець для очей на губах, і Ви можете виявити, що це виглядає фантастично!

   Відсутній аплікатор для тіней для повік ?

Нема проблем. Використовуйте ватний тампон на його місці: він м’якший, його наконечник можна використовувати для розмазування та розгладжування олівців для очей, і найкраще в цьому все і викиньте його, коли закінчите.

   Помилка з макіяжем?

Якщо Ви переборщили з тушшю для вій або десь інде отримали брудне пляму під час роблення макіяжу, просто витріть помилку ватним тампоном, зануреним у , і почніть знову з легкістю.

   Несподіване виправлення

  • Чи коли-небудь Ви помилялися і додали трохи занадто багато туалетної води або парфуму? Якщо мило та вода не виправлять проблему, зверніться до спирту.
  • Візьміть і нанесіть трохи на місця, де Ви наносили туалетну воду або парфум, і майже без запаху спирт у короткий час усуне запах.

   Саморобний блиск для губ

  • Щоб зробити свій власний блиск для губ, витягніть останній шматочок помади з трубки та змішайте його з трохи вазеліну.
  • Покладіть суміш у порожню баночку для блиску для губ, і вуаля! — вона готова до використання. Для більш твердого блиску, поставте суміш у холодильник на годину.

Ваш макіяж завжди виглядатиме бездоганно, коли у Вас є ці швидкі та прості виправлення в запасі. Отже, нанесіть трохи блиску на губи та посміхніться!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *