10 порад, як правильно наносити макіяж очей

   Як правильно наносити макіяж очей у 10 кроків

 1. Нанесіть тонкий шар легкої основи або BB-крему на верхнє повіко. Це допоможе закріпити тіні для повік.
 2. Починайте завжди з світлих відтінків тіней для повік, будь то пудра чи крем. Рівномірно розподіліть тіні по всій повіці, від вій до виразного вигину брови.
 3. Додайте глибину своїм очам, нанесячи темний відтінок на верхню повіку, починаючи від внутрішнього складу ока і розтушовуючи до зовнішнього кута.
 4. Створіть блиск, нанісши слонову кістку на виразний вигин брови.
 5. Використовуючи остро виточену олівець для очей, проведіть лінію вздовж верхньої повіки від внутрішнього до зовнішнього краю, тримаючи олівець якомога ближче до вій.
 6. Якщо Ваші очі великі і віддалені, Ви також можете провести лінію вздовж нижнього повіка; протягніть олівець вздовж лінії вій з внутрішнього до зовнішнього краю.
 7. Щоб створити вечірній вигляд, використовуйте рідкий очіпляй по верхній лінії вій або вмість олівця для очей. Оскільки рідкий очіпляй складніше в оволодінні, Вам може знадобитися тренування перед цим.
 8. Для розкриття очей нанесіть шар туші для вій на верхні вії, а потім на нижні. Використовуйте короткі рухи, щоб зберегти природний вигляд.
 9. Додайте другий шар туші для виразного вигляду або накладіть штучні вії для максимальної інтенсивності.
 10. Не забудьте розчесати Ваші брови!

   Візьміть Ваші пензлики!

У вивченні техніки нанесення макіяжу очей важливо розібратися у всіх тих пензликах для макіяжу. Ці поради допоможуть Вам подружитися з ними.

 1. Плоский пензлик: використовуйте для нанесення пудрових тіней на верхню повіку.
 2. Пензлик для тіней: використовуйте для нанесення пудрових або кремових тіней для повік.
 3. Пензлик для розтушовування тіней: використовуйте для нанесення і розтушовування пудрових тіней вздовж вигину брови.
 4. Кутовий пензлик: використовуйте для нанесення пудрових або кремових тіней вздовж верхніх і нижніх ліній вій.
 5. Пензлик для очіпляй: використовуйте для нанесення очіпляю тонкою та точною лінією.
 6. Пінопластовий пензлик: використовуйте для нанесення і розтушовування пудрових тіней на верхній повіці та виразному вигині брови.

Важливо! Після того, як Ви оволодієте навичками нанесення макіяжу на очі, не забудьте очистити ваші пензлики за допомогою продуктів, спеціально призначених для них.

    Салон краси, який приверне Вашу увагу!

Якщо Вам потрібно додаткові уроки для вдосконалення Вашої техніки або Ви бажаєте зробити перетворення для вечірньої виходу в місто, записуйтесь на прийом до салону краси. Фахівці з краси будуть раді показати Вам, як наносити макіяж на очі. Я впевнена, що тепер усі очі будуть спрямовані на Вас!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *