6 продуктів, які допоможуть Вашим волоссям рости

0

Якщо Ви відчайдушно намагаєтеся зростити свої коси, відкладіть засоби для волосся і відправляйтесь до кухні. Прочитайте, щоб дізнатися, які корисні продукти можуть допомогти у зростанні ваших волосся.

    1. Їжте горіхи

Горіхи насичені Омега-3 жирними кислотами, які є необхідними для здоров’я волосся, шкіри та загального здоров’я. Ці жирні кислоти, разом із біотином і вітаміном Е, також присутніми в горіхах, можуть зміцнити волосся. Коли волосся стає міцнішим та стійкішим, воно набагато менше схильне до ламкості, що полегшує його зростання довгим і здоровим.

    2. Наповнюйте себе чорницями

Ми вже знаємо про дивовижні антиоксидантні властивості черниць, але ось ще одна причина поглибити їх споживання. Черниці також багаті на вітамін С, що дуже корисно для покращення кровообігу до шкіри голови. Здорова шкіра гарантує міцніше, здорове, стійке до ламкості волосся, яке може зростати без загрози розщеплених кінчиків.

    3. Їжте більше бобівих

Якщо Ви хочете, щоб Ваше волосся росло здоровим і довгим, збільшуйте споживання бобів. Боби та бобові культури, такі як сочевиця та нут, багаті як залізом, так і цинком. Ці поживні речовини відновлюють тканини та доставляють більше кисню до Ваших клітин. Обидва процеси можуть зміцнити волосся, а також інші частини Вашого організму. Міцніше волосся буде менше схильне до ламкості і зможе зростати довше, швидше.

    4. Замінюйте салат листовим шпинатом

Шпинат насичений поживними речовинами. Додавання більше шпинату до Вашої дієти також означає додавання заліза, вітаміну С та бета-каротину — всі ці інгредієнти необхідні для здоров’я волосся. Дефіцит цих важливих поживних речовин фактично може призвести до ламкості волосся та його втрати. Щоб запобігти ослабленню волосся або лікувати вже ослаблене, збільште споживання шпинату та готуйтеся до довших, більш блискучих косиць.

    5. Спробуйте грецький йогурт

Чашка грецького йогурту має багато корисних властивостей. Чи знали Ви, що міцніше волосся — одна з них? Багато користі для волосся включає протеїнами збагачений йогурт з грецькими горіхами. Природно, споживання більше цього продукту також принесе чудові результати. Це не лише корисно для Вашого загального здоров’я, але протеїн в йогурті оживить Ваше ослаблене волосся, зробивши його менш вразливим до ламкості.

    6. Не обмежуйтеся лососем

Подібно горіхам, лосось багатий Омега-3. Він також досить багатий на протеїни та залізо.

Усі ці корисні поживні речовини відмінні для поліпшення зростання волосся. Ці корисні поживні речовини можуть згущувати, зміцнювати та забезпечувати волосся, запобігаючи непотрібній ламкості.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *