Розділені кінчики можуть мати руйнівні наслідки для Вашого волосся, роблячи його сухим, пошкодженим та матовим. Покладіть цій проблемі край за допомогою цих порад з збереження здоров’я волосся, щоб як лікувати, так і запобігати появі розділених кінчиків.

    1. Застосовуйте кондиціонер на кінчики

Кондиціонер може зважувати волосся, якщо його наносити на коріння. Замість того, щоб повністю відмовлятися від використання кондиціонера, просто використовуйте його на кінчиках волосся. Саме кінчики потребують найбільшеї додаткової гідратації. Регулярне застосування кондиціонера на кінчиках допоможе відновити пошкоджене волосся і запобігти подальшому появленню розділених кінчиків.

    2. Регулярно стригіть волосся

Стрижка волосся кожні вісім тижнів — це ідеальний спосіб позбавитися від розділених кінчиків і запобігти їх подальшому появленню. Як тільки кінчик розділився, він продовжує розламуватися до того моменту, поки волосся не ламається десь посередині. Регулярна стрижка допоможе позбутися від неприємних розділених кінчиків і запобігти появі нових, які можуть загрожувати вашим сильним пасмам.

    3. Завивайте волосся зверху

Кінчики Вашого волосся є найстарішими і найбільше пошкодженими з часом. Нагрівні засоби для стайлінгу — один з основних провинувачів у появі розділених кінчиків. Коли Ви завиваєте волосся, не починайте завивати знизу. Це лише подовжить час, який Ваші вже слабкі кінчики проводять на гарячому пристрої. Замість цього, почніть зверху, де волосся міцніше, і обережно оберіть волосся навколо праски за допомогою пальців. Професійна порада: носіть рукавичку, що витримує тепло, щоб уникнути опіків.

    4. Використовуйте насадку на фені

Вона йде разом з кожним феном з причини. Насадка на фені направить гаряче повітря безпосередньо в ту точку, яку Ви хочете досягти, не розкидаючи всі волосся і не завдаючи йому подальших пошкоджень від тепла. Хоча сам фен все одно спричинюватиме певні теплові пошкодження, контроль його напрямку обмежить збитки.

    5. Не виходьте з мокрим волоссям на вулицю

Екологічні фактори грають важливу роль в загальному здоров’ї Вашого волосся. Сухе повітря може погіршити стан розділених кінчиків, тому намагайтеся уникати виходу з мокрим волоссям на вулицю взимку, коли повітря може подальше висушувати Ваші вразливі вологі пасма.

    6. Зав’яжіть шарф навколо волосся взимку

Обгорнення модного шовкового шарфа або теплої зимової шапки навколо волосся також допоможе йому захиститися від жорстких екологічних факторів. Це захистить Ваше волосся від впливу навколишнього середовища і запобіжить багатьом розділеним кінчикам, які зазвичай виникають від холодних поривистих вітрів.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *