У кожної жінки є не одна сумка. У багатьох є одна або кілька улюблених моделей, які носяться частіше за інші. І за зовнішнім виглядом сумки , а також її вмістом, можна дізнатися багато цікавого про її власницю. Для цього слід звернути увагу на розмір аксесуара, дизайн, колір.

Сьогодні існує безліч видів жіночих сумок. Вони відрізняються не тільки кольором і дизайном, але і розміром та призначенням. Тож можна легко підібрати модель для візитів у театр чи у гості, роботи або навчання, прогулянок, подорожей.

    Що розкаже жіноча сумка

Багато залежить від призначення аксесуара.

  1. Невелика модель (клатч, модель через плече) свідчить про те, що її власниця — фіна натура, возвеличена, з відмінним смаком. Така леді самодостатня, впевнена в собі.
  2. Ділова сумка розповість про те, що її господарка дуже практична, успішна, віддає перевагу завжди тримати ситуацію під контролем. Така дівчина віддає перевагу не ховатися за спинами інших і завжди зустрічає випробування лицем до лиця.
  3. Ті жінки, які обирають моделі середніх розмірів, відрізняються практичністю та почуттям власної гідності. Вони елегантні, розумні, знають свою ціну. Одночасно вони дещо консервативні.
  4. Якщо Ви віддаєте перевагу великим вмістким речам, можна з упевненістю сказати, що Ви — ерудована та самостійна особа, з високою працездатністю, віддаєте перевагу тримати все під контролем і завжди мати під рукою все необхідне. Велика сумка вмістить не тільки жіночі дрібниці, але й планерка, книга, парасолька та багато інших речей, навіть покупки, зроблені під час дороги з роботи додому.
  5. Ті, хто віддають перевагу всім сумкам — рюкзакам, — вільні та незалежні особистості. Деякі психологи говорять про те, що такі жінки трохи інфантільні, але скоріше за все, вони просто не занадто переймаються зовнішнім виглядом, віддаючи перевагу зручності перед красою. Хоча сьогодні можна знайти і такі рюкзаки, які не поступаються за дизайном найвишуканішим сумкам. Крім того, рюкзаки — вибір спортивних дівчат, які обожнюють активний спосіб життя.
  6. Деякі дівчата віддають перевагу незвичайним сумкам, оригінальним, відразу привертаючи увагу до себе. Таких дівчат можна охарактеризувати як незвичайних та сміливих, творчих та яскравих. Ці леді відрізняються відмінним почуттям гумору, люблять посміятися не тільки над іншими (по-доброму), але й над собою. Вони дуже цінують доброту та чесність.

Це, звичайно, досить умовна характеристика, проте щось у ній є. Головне — не ставитися до неї занадто серйозно і пам’ятати про те, що судити тільки за сумкою — не занадто правильно. Можливо, дівчина просто йде в спортзал або на вечірку.

   Про що розкаже колір сумки

  • Світла модель (бежева, блакитна, фіолетова, біла, золотиста, м’ятна) — вибір мрійливих та романтичних дівчат, які відрізняються легким характером, дружелюбством та бажанням допомогти ближньому.
  • Темні моделі (чорні, темно-сині, зелені, сірі, коричневі, бордові) обирають практичні дівчата, які на перше місце ставлять зручність. Вони бережливі, досить скромні і часто не занадто балакучі.
  • Яскраві варіанти (червоні, жовті, сині, а також ті, в яких скомпоновано декілька контрастних відтінків) віддають перевагу ті представниці прекрасної статі, які обожнюють бути в центрі уваги. Вони досить емоційні і схильні до різких змін настрою.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *