Щоб обрати правильну жіночу сумку, потрібно врахувати кілька важливих аспектів. Важливо мати на увазі Ваші потреби і уявлення про функціональність та стиль, який Вам до вподоби.

Перш за все, визначте, на які цілі Вам потрібна сумка. На ринку представлений величезний асортимент моделей, різних за розміром, кольором та призначенням. Для вечірнього виходу в театр Вам знадобиться зовсім інший аксесуар, ніж для поїздки у командировку. Тому володіння кількома різними варіантами стає дуже зручним.

    Ось деякі важливі аспекти вибору

  1. Бренд виробника. Обираючи аксесуари від відомого на ринку бренду, Ви захищаєте себе від низької якості продукції. Такі виробники слідкують за якістю своїх товарів, тому сумка буде служити довго і не розчарує. Натомість придбання виробу маловідомого бренду не завжди є успішним рішенням. Якість в цьому випадку часто розчаровує.
  2. Якість сумки. Якщо Ви вибираєте модель у звичайному магазині, все досить просто: переконайтеся, що всі шви рівні, без оборваних ниток та кривизни. Блискавки повинні легко закриватися, застібки – не розстібатися самостійно. Якщо Ви купуєте продукт онлайн, важливо спиратися на репутацію виробника, інтернет-магазину та фотографії.
  3. Матеріал. Жіночі сумки виготовляються з тканини, шкіри або її замінника. Найбільш стильно виглядають сумки зі шкіри, вони також служать довше за інші. Догляд за ними простий, і вони ніколи не виходять з моди.

   Асортимент

  • Асортимент жіночих сумок різний: від просторих подорожніх до мініатюрних поясних, компактних клатчів, зручних сумок-шопперів, моделей на плече, ділових сумок та моделей для ноутбуків.
  • Важливо визначити, для чого саме Вам потрібний аксесуар.

   Колір

Крім того, колір грає важливу роль.

  • Для деяких важливо підібрати сумку під колір взуття, для інших – поєднувати її з іншим аксесуаром (ременем, шарфом) або верхнім одягом.
  • Є також ті, хто просто вибирає колір, який їм до вподоби.
  • На ринку представлені різні кольори: від звичайних чорних, коричневих, білих, бежевих до яскравих червоних, помаранчевих, жовтих, зелених або ніжних блакитних, рожевих, фіолетових.

Вибір великий, але часто важко визначитися з одним-єдиним варіантом вибраним тільки Вами!

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *