Повний посібник з вибору ідеального стриження та стилю для Вашого волосся

0

Готові змінити свій зачіску? Хоча вдале стриження може повністю змінити Ваш вигляд, Ви знаєте, який стиль підкреслить Ваші найкращі риси? Якщо Ви готові на кардинальну зміну зі своєю зачіскою, ось деякі поради, щоб Вам допомогти знайти ідеальне стриження та стиль, які підкреслять Вашу справжню красу!

Почніть з того, що задаєте собі деякі питання.  Незалежно від того, чи мрієте Ви про модний стиль на даний момент чи про той, який має Ваша улюблена актриса, важливо критично мислити перед вибором правильного стиліста. В кінці кінців, Ви не хочете залишити перукарню в капелюсі, намагаючись замаскувати катастрофічне стриження!

Ваша зачіска повинна не лише підкреслювати Ваш вигляд, а й бути легкою у догляді. Щоб обрати стиль, який Вам пасує найкраще, задайте собі ці три важливі питання:

  1. Чи відповідає цей стиль моєму способу життя? Наприклад, Вам не потрібен еклектичний стиль, якщо Ви працюєте в дуже консервативному середовищі.
  2. Чи практичний цей стиль для ранкових поспішних ситуацій, коли у Вас мало часу, чи я потребую створювати зачіску кожен день протягом кількох хвилин? Можливо, Ви завжди мріяли про чубчик, але Ви готові створювати та доглядати за ним майже кожен день?
  3. Чи підходитиме ця зачіска для форми мого обличчя? Професійний перукар може запропонувати персоналізований стиль, який підкреслить унікальну форму Вашого обличчя. Не кожне стриження пасуватиме Вашому обличчю. Знання форми Вашого обличчя дозволить Вам вибрати найкращий стриження для Вас — такий, що підкреслить вашу природну красу та особливості обличчя. Існують чотири основних типи форм обличчя. Яку Ви маєте?

Кругле обличчя

Якщо у Вас кругле обличчя, Ви скористаєтеся стриженням, яке витягує підборіддя та підкреслює скули. Стриження до плечей з м’якими шарами витягне Ваші риси, а чубчик гарно підкреслить скули. Бокова розділка, розташована на зовнішньому краї брови, підкреслить Вашу кістку, зменшуючи вигляд важкості по обидві сторони обличчя, тим самим витягуючи його. Зазвичай розділка у волоссі є важливим елементом стилю, незалежно від форми обличчя. Зміна місця розділки волосся займає менше хвилини, і, хоча це невелика зміна, цей простий трюк робить значну різницю!

Квадратне обличчя

Обличчя форми квадрата виглядає чудово зі стриженням до плечей з шарами навколо підборіддя, що згладжує квадратну форму лінії щоки. Уникайте різких стрижень, які можуть виглядати занадто суворо навколо підборіддя. Середня розділка приверне увагу до центру Вашого обличчя і відворотить увагу від лінії щоки та підборіддя.

Серцеподібне обличчя

Якщо у Вас обличчя форми серця, спробуйте довжину, яка приходиться трохи нижче Вашого підборіддя. Це підкреслить нижню половину Вашого обличчя. Оберіть витягнуту квадратну форму з легким шарами, виберіть довжину трохи нижче плечей або скористайтеся коротким піксі.

Овальне обличчя

Якщо у Вас обличчя форми овалу, Ви маєте удачу: обличчя овальної форми дуже універсальні, коли мова йде про зачіски. Додайте різкий і товстий чубчик вздовж лінії бровей, щоб зменшити довжину вашого обличчя. Спробуйте бічну розділку, щоб згладити структуру Вашого обличчя. Зачіски відповідно до типу волосся. Покрім форми обличчя, Вам також потрібно враховувати тип волосся. Ви не оберете той самий стиль для короткого та тонкого волосся, довгого та хвильового чи прямого волосся.

Коротке волосся

Популярність коротких зачісок важко заперечити, але окрім тенденційності, коротке волосся виглядає жіночніше, ніж коли-небудь раніше. Перед рішучим кроком порадьтеся зі своїм перукарем. Якщо Ви кожного разу розплачетесь кілька сантиметрів, коли стрижетесь, Вам захочеться поступово зменшувати довжину. Оберіть ідеальну коротку стрижку для Вас, що пасує вашому обличчю — чи це кругле, квадратне чи овальне. Мати коротке волосся вже не означає виглядати нудно. Ви можете повністю змінити свою зачіску, використовуючи аксесуари, такі як нашивки-подовження або шнури.

Довге волосся

Яка жінка не мріє про довге блискуче волосся, яке рекламують у шампунях? Звичайно, довге волосся завжди асоціюється з жіночістю і гламуром, але пам’ятайте, що воно потребує багато догляду. Для радикальної зміни без зайвих турбот оберіть чубчик і шари, які нададуть руху Вашому волоссю. Чому б не спробувати чудовий зачіс, хвіст або хвилясте волосся? Це відмінні способи використовувати довге волосся.

Сплетене волосся — це ще один сучасний спосіб виділити Ваше довге волосся. Крім того, недоглянутий вигляд ніколи ще не був таким стильним!

Кучеряве волосся.  Кучеряве волосся часто має погану репутацію через його складність у догляді. Але не втрачайте надію! Ви можете виглядати чудово з кучерявими волоссями за наступними порадами:

  – знайдіть гарного перукаря, який врахує природний рух Вашого волосся та текстуру Ваших локонів;

– інвестуйте в якісні продукти так, як використання хороших інструментів, призначених для кучерявого волосся, зробить велику різницю.

Скористайтеся Вашим наступним візитом до салону, попросивши про розкішний вигляд зачіски. Ви покинете салон, відчуваючи себе голлівудською зіркою, яка йде по червоній доріжці !

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *