Одяг для вечірок та церемоній потребує дбайливого ставлення. Але не варто занадто швидко відписуватися, якщо один предмет пошкоджений. Добра новина полягає в тому, що його можна відремонтувати, і ще краща новина — це можливо зробити самостійно.

Відновлення розтягнутої гумки на талії

Якщо Ваші штани виглядають добре, але еластична гумка на талії розтяглася, розгляньте заміну. Купіть нову гумку, виміряйте її, щоб підходила під вашу талію, трохи відірвіть більше (на всякий випадок), потім вставте її в пасок штанів для нового фіту. Немає потреби купувати нові штани.
Усунення глибоких зморшок

Ви вийняли забуті штани з задньої частини шафи і помітили глибокі і непривабливі зморшки. Щоб видалити зморшки, спробуйте цей прийом прасування для кожної зморшки: нанесіть білий оцет на зморшку за допомогою губки. Потім прасуйте теплим — а не гарячим — праскою, висушуючи оцет. Зморшка зникне.

Оновлення вашого старого плаття

Любите плаття, але стиль застарів? Поділіть плаття навпіл і зробіть нижню частину спідницею. Довге (навіть до підлоги) плаття також можна скоротити до більш сучасної довжини.

Швидке виправлення подолу

Тканина на основі фузібельного клею, яка поставляється у прасована на місце, якщо поділок на Вашій спідниці чи рулонах, схожих на широку прозору стрічку, може бути платті починає розпадатися. Це також хороший спосіб утримати поділок на місці  під час коригування довжини спідниці. Виміряйте, де Ви хочете новий поділок і прикріпіть його. Тепер скористайтеся тканиною на основі фузібельного клею і прасуйте новий поділок. Ви можете ще раз приміряти спідницю або плаття, щоб переконатися, що він там, де Вам потрібно. Якщо все гаразд, зафіксуйте його на місці швом.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *