Знайти крем для шкіри, який підійде Вашій шкірі, може бути складно і дорого! Ось деякі  поради з вибору ідеального крему для шкіри.

  Чи корисні антиоксиданти в кремах для шкіри?

Можливо. Відповідь залежить від концентрації антиоксидантів та того, чи вони “упаковані” у стабільній формі. І це майже неможливо визначити споживачеві.

 • Ваша шкіра, особливо зовнішній шар, природно обладнана антиоксидантами, які нейтралізують шкідливі для клітин вільні радикали, викликані сонячними променями та забрудненням повітря, серед іншого.
 • Виробники засобів для догляду за шкірою приєдналися до цієї тенденції природи, додаючи топічні антиоксиданти, такі як вітаміни C і E та екстракти зеленого чаю до кремів для шкіри та сонцезахисних засобів.
 • Це звучить добре у теорії, і, фактично, топічні антиоксиданти дійсно можуть підвищити імунітет шкіри до забруднення повітрям та ушкоджень від сонця і допомогти їй виглядати оновленою.
 • Але ось проблема: не всі креми містять антиоксиданти в достатньо великих концентраціях або в таких формах, які є стабільними для того, щоб бути ефективними після проникнення в шкіру, якщо вони взагалі можуть проникнути (на відміну від сонцезахисних засобів, – вони призначені для роботи як всередині шкіри, так і на її поверхні).

   Знайдіть крем з високим рівнем вітаміну C

Дослідження показують, що нанесення вітаміну C протягом 12 тижнів може зробити шкіру більш гладкою і менш зморшкованою.

 • Єдиний недолік: вартість. Креми, які містять вітамін C у такому рівні, що було б ефективним, можуть бути дорогими.
 • Ймовірно, якщо це крем з аптеки, в ньому недостатньо вітаміну C або він має його у формі, яка не може проникнути до епідермісу. Інші форми, позначені як “вітамін C”, нічого не роблять, окрім як створюються для хорошого маркетингу.
 • Оскільки важко споживачам знати, що вони повинні вибирати продукт від відомої компанії з хорошою репутацією.

   Отримуйте тривалу захист за допомогою вітаміну E

Можливо, найбільш поширений сполук в засобах для догляду за шкірою, альфа-токоферол (біологічно активна форма вітаміну E), показав свою ефективність у підтримці захисту шкіри від ушкоджень від сонця.

 • Інші дослідження показують, що вітамін E зменшував запалення, що виникає після впливу сонця.

Спробуйте регулярно використовувати крем з екстрактом зеленого чаю

Зелений чай бореться як з окисленням, так і з запаленням, принаймні в пробірках.

 • Але в одному дослідженні, в якому жінкам лікували або крем із 10% екстракту зеленого чаю плюс пероральний додаток зеленого чаю, або плацебо-крем та додаток, шкіра тих, хто отримував реальне лікування, виглядала більш еластичною під мікроскопом, але не помітно краще для ока після восьми тижнів.

  Чи може вітамін Е допомогти з рубцями?

Багато людей мажуть олією вітаміну Е на порізи та післяопераційні рани у сподіванні, що вони залишаться менш помітними рубцями.

 • Досі, однак, мало наукових доказів, що це працює.
 • Фактично, в дослідженнях деякі поранені, які лікували вітаміном Е, пізніше виглядали гірше. І у деяких людей олія вітаміну Е може подразнювати шкіру та спричиняти висипання.

Пам’ятайте ці експертні поради та знайдіть крем для шкіри, який швидко поживить і оновить Вашу шкіру.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *