Якщо схуднення – це Ваша мета, ці поради можуть допомогти Вам дотриматися свого плану в довгостроковій перспективі.

    1. Встановіть цілі щодо схуднення

Визначте свої здорові цілі на наступний рік, щоб мати щось, до чого працювати. Корисно обговорювати деталі з Вашими харчувальником або лікарем, щоб встановити реалістичні та здорові цілі. Відстежуйте ці цілі щотижня, вимірюючи свою вагу, щоб переконатися, що Ви працюєте над ними, дозволяючи собі при цьому трохи гнучкості у своєму розкладі та дієті.

    2. Складіть розклад тренувань

Схуднення – це не тільки про те, щоб їсти здоровіше, але й про зміну загального способу життя. Введення регулярних тренувань у свій розклад – це важлива частина збереження здоров’я і фітнесу. Якщо у Вас немає конкретного виду вправ, який Вам подобається, перегляньте пропозиції групових занять у місцевому спортзалі. Часто в спортзалах є великий вибір фітнес-класів, що дає Вам можливість випробувати різні види тренувань без довгострокових зобов’язань.

    3. Працюйте з другом

 Наявність друга, з яким Ви можете обговорювати свій прогрес, може допомогти Вам залишатися мотивованими та відчувати підтримку. Зробіть процес схуднення цікавим, обмінюючись рецептами, готуючи разом або вправляючись в парі. Інша альтернатива – приєднатися до клубу схуднення, який може пропонувати щотижневі зустрічі під керівництвом ментора, який обговорює стратегії для схуднення та підтримки в цьому процесі.

    4. Залишайтесь гідрованими

Згідно з Інститутом медицини, середній чоловік повинен споживати приблизно три літри води на день, а жінки – 2,2 літри. Окрім користі для здоров’я від утримання гідрованими, достатній прийом води допомагає уникнути переїдання. Багато дієт рекомендують пити склянку води перед кожним прийомом їжі. Обирайте воду, коли вибираєте напій до їжі. Пам’ятайте, що соки, алкогольні напої та газовані напої особливо багаті цукром і додають зайві калорії до Вашої дієти.

Проте, пам’ятайте, залишайтеся терплячими з собою. Втрата ваги не завжди є лінійним процесом, і це не відбувається за одну ніч.

Якщо Ви вирішили схуднути у наступному році і Вам потрібен додатковий стимул, випробуйте ці поради.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *