Подарунок для дівчини: вибір парфумів та косметики

0

Для кожної жінки подарунок має значення, навіть якщо Ви ще не визначилися з її статусом у Вашому житті. Зараз ми запропонуємо універсальні поради щодо вибору подарунка, який сподобається будь-якій справжній леді.

Жінки — це дивовижні істоти, які здатні бачити красу у всьому, дарувати ніжність світу і створювати дивовижні речі. І з чого починають втілення цього бажання ці прекрасні німфи? Звісно, з самих себе!

Саме тому універсальним подарунком, здатним задовольнити бажання будь-якої представниці прекрасної статі, є парфумерія та косметика.

             Вибір концентрації парфумів

Концентрація парфуму — це відсоток ароматичних речовин у ньому. Незважаючи на те, що існує безліч різних концентрацій, основними вважаються три категорії ароматів:

 • Parfum (парфум) — продукт з найбільшим вмістом ароматичних речовин. Через високу концентрацію, парфуми залишаються на шкірі набагато довше, але звучать досить приглушено. Підходить переважно для холодного періоду року, вечірніх заходів, а також для жінок постаршого віку.
 • Eau de Parfum (туалетна вода) — концентрація ароматичних речовин у парфумованій воді незначно відрізняється від парфумів. Звучання таких ароматів інтенсивне й стійке. Такі парфуми підходять як для денного, так і для вечірнього туалету в холодний період року.
 • Eau de Toilette (туалетна вода) — спочатку туалетна вода була більш доступною версією парфумів, оскільки вона містить найменший відсоток ароматичних речовин. Нині ця концентрація є однією з найбільш популярних. Вона прекрасно підходить будь-якому віку. Можна використовувати для денного макіяжу в теплу пору року.

              Вибір косметики

Вибір косметики — це діло дуже вибіркове і зазвичай залежить від уподобань, типажу і вікової категорії жінки. Проте не треба хвилюватися, ми підібрали кілька прикладів косметики, яка є актуальною у будь-яких умовах:

 • Палітра тіней або консилерів — в палітрах часто містяться всі найбільш вживані кольори в макіяжі, або відтінки, що чудово поєднуються й доповнюють один одного. Так що, подарувавши палітру, Ви точно не помиляєтеся.
 • База під макіяж — будь-яка жінка, що носить макіяж, знає, що перед тим, як використовувати декоративну косметику, шкіру потрібно підготувати — нанести базу. Так що такий подарунок завжди буде актуальним для сучасних модниць, які турбуються про здоров’я свого обличчя.
 • Туш для вій — обов’язковий атрибут будь-якого мейк-апу, адже тільки з пухнастими, закрученими віями — образ чарівної спокусниці буде завершеним. Такий подарунок також сподобається будь-якій дівчині, достатньо лише обрати найзручнішу щіточку.

               Поради, як обрати свій парфумерний бренд

Ми вже неодноразово розповідали, як правильно обирати парфуми за різними принципами і методами. Але не завжди обов’язково обмежуватися тільки конкретними ароматами. Можливо Ваш кращий варіант — знайти свої марки парфумів та косметики. Тому ми склали кілька порад, якими Ви можете скористатися:

 1. Визначтеся з характером парфумерії та косметики, яка Вам близька.
 2. Вивчіть наскільки широкий асортимент у обраного бренда.
 3. Ознайомтеся з відгуками про популярні композиції бренда.
 4. Дізнайтеся ідею, яку закладає в брендові композиції конкретна марка.
 5. Запитайте рекомендації від близьких людей.
 6. Дізнайтеся, які бренди обирають знаменитості.
 7. Визначте, які торгові марки вибирають більшість людей.

Не вагайтесь, вибір тільки за Вами!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *