Сприйняття запахів — це дуже індивідуальний процес, і це відомо всім. Під час вибору парфуму в подарунок ми частіше спираємося на асоціативні образи та нашу інтуїцію, але також намагаємося врахувати не лише свої відчуття.

Далеко не кожен з нас легко може освоїти складне мистецтво вибору та розуміння аромату. Частіше нам потрібна допомога в цьому питанні, тому пропонуємо вивчити основні аспекти цього процесу.

            Вибір аромату по типажу людини

Парфумерія — це одне з найзагадковіших мистецтв. Тут відіграють роль тільки особисті відчуття. Однак, вирішити, які духи подарувати, наприклад, дівчині, можуть допомогти загальноприйняті уявлення. Припустимо, ви обираєте аромат для меланхолічної природи, тоді їй сподобаються парфуми з пом’якшувальними нотами, наприклад, лаванди, а для активних людей підійдуть цитрусові аромати.

Здійснюючи вибір аромату, важливо враховувати не лише особисті уподобання, але й характер та настрій отримувача подарунка. Наприклад:

               Dolce&Gabbana The One For Men

Італійський аромат для чоловіків від Dolce&Gabbana — обрана знахідка для сильних і елегантних чоловіків. Він інтригує своїм шармом і підкреслює вишуканість свого володаря, надихаючи на нові досягнення та розкриваючи його темперамент.

 • Запах витонченого базиліку, коріандру та грейпфрута у верхніх нотах переплітається з пікантним кардамоном, апельсиновим цвітом і імбирними акордами серця.
 • А завершується композиція теплими та благородними нотами кедра, серої амбри та тютюну.

               Paco Rabanne Invictus

Paco Rabanne Invictus — це туалетна вода, яка втілює мужність та гордість. Її герой — це символ перемоги, який безстрашно крокує наперед, будь то на спортивному майданчику, на важливих переговорах чи на вечірці. Цей аромат, представлений ще у 2013 році.

 • Створений з морським бризом, грейпфрутом, мандарином, жасмином і лавровим листом.
 • А завершується він енергійними нотами гуаяка, дубового мху, пачулі та серої амбри.

Кожен з цих ароматів може стати відмінним подарунком для мужчини, який цінує вишуканість та має сміливий характер.

Ми вже неодноразово розповідали, як правильно обирати парфуми за різними принципами і методами. Але не завжди обов’язково обмежуватися тільки конкретними ароматами. Можливо Ваш кращий варіант — знайти свої марки парфумів.

Тому ми склали кілька порад, якими Ви можете скористатися:

 1. Визначтеся з характером парфумерії, яка Вам близька.
 2. Вивчіть наскільки широкий асортимент композицій у парфумерного бренда.
 3. Ознайомтеся з відгуками про популярні духи бренда.
 4. Дізнайтеся ідею, яку закладає в брендові духи конкретна марка.
 5. Запитайте рекомендації від близьких людей.
 6. Дізнайтеся, які бренди обирають знаменитості.
 7. Визначте, які торгові марки вибирають більшість людей.

Не вагайтесь, вибір тільки за Вами!

 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *