Дізнайтеся, як ці прості поради з краси можуть бути корисними для кожної жінки, чи Ви є професіоналом у галузі краси чи початківцем.

         Тримайте все чистим

Однією з найважливіших порад з краси для кожної жінки, незалежно від того, чи вона використовує макіяж, є розпочати кожен день з чистого полотна.

 • Використовуйте ніжний засіб для очищення, відповідний Вашому типу шкіри кожен ранок, завершуючи його обливанням холодною водою. Це здивує Вашу шкіру.
 • Холодна вода стисне пори і залишить Вас відновленою. Можливо, єдиною найважливішою порадою з краси є знімати макіяж кожної ночі перед сном — навіть якщо Ви пізно лягаєте, навіть якщо Ви засинаєте перед телевізором.
 • Вашій шкірі потрібно дихати, а косметика, залишена на ній на ніч, задушить Вашу шкіру. З часом це призведе до забруднених, розтягнутих пор, які викликають запалення.
 • Це призведе до прищів — відвратно! Коли Ви вже при цьому, протріть трошки милом і водою Ваші кисті для макіяжу.
 • Кисті — зручне місце для розмноження бактерій і мікробів. Якщо Ви використовуєте їх щодня, порошок і інша косметика накопичуються також. Мийте їх за допомогою ніжного засобу для миття обличчя або дитячого шампуню і теплої води ввечері (не забудьте добре змити), і вони повинні бути сухими до того моменту, коли Ви нанесете макіяж вранці!

         Залишайтеся гідратованими

Один із найкращих способів для будь-якої жінки зволожувати свою шкіру — це внутрішньо! Рекомендується пити принаймні вісім склянок води на день для зволоження органів, а шкіра — найбільший орган людського тіла.

         Захищайте свою шкіру від пошкоджень

Шкідливі UVA/UVB-промені сонця не обмежуються гарячими місяцями літа. Ви піддаєтеся ризику ураження сонячними ураженнями в будь-який час року. Це може візуально виражатися у дрібних лініях, зморшках, вікових плямах чи навіть раку шкіри.

 • Захистіть себе від ультрафіолетового випромінювання, використовуючи щоденний зволожувач із сонцезахисним фільтром або наносячи сонцезахисний крем перед зволожуванням.
 • Якщо Ви проводите багато часу на вулиці протягом дня, переконайтеся, що Ви не забули про задню частину шиї, груди, руки та інші відкриті ділянки шкіри.
 • Ваші очі також потребують захисту від сонця, тому носіть сонцезахисні окуляри. Оскільки стискання очей на сонці також збільшує ймовірність з’явлення дрібних ліній і зморшок, розглядайте окуляри як ще один захист від старіння.

         Регулярно ексфоліюйте

З віком наше тіло повільніше віддаляє від себе відмерлі клітини шкіри, що призводить до тьмяної або нерівної шкіри. Зберігайте свіжість шкіри, використовуючи ніжний ексфоліант для видалення відмерлих клітин один або двічі на тиждень.

 • Зернисті скраби і навіть ексфоліюючі щітки можуть бути занадто агресивними, особливо якщо Ви схильні думати, що більше тиску — це краще. Це часто може тільки подразнити шкіру.
 • Продукти на основі ферментів — це ніжні, але ефективні ексфоліанти, які зазвичай отримують з природних продуктів, таких як папайя, гарбуз або ананас.
 • Ферменти розривають зв’язки між відмерлими клітинами шкіри. Вони також містять антиоксиданти, які можуть допомогти живити і зміцнити шкіру.

З використанням часу ці поради можуть допомогти покращити тонус і текстуру Вашої шкіри.

 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *