Ось 5 порад, які допоможуть зникнути проблем з жирним волоссям

0

Що спричиняє жирність волосся? Жирне волосся — результат перевищеної активності сальних залоз. Олія подорожує від шкіри голови вздовж волосини, що призводить до важкого, жирного вигляду волосся. Мало що можна зробити, щоб змінити внутрішню продукцію олії в організмі, але Ви можете зменшити вигляд жирного волосся. Спадковість відіграє велику роль у тому, чи маєте Ви жирне волосся, але інші фактори, такі як стрес, дієта, ліки і гормони, також впливають на продукцію олії. Якщо Ви схильні до акне, Ви також можете стикатися з жирним волоссям.

Олія більш помітна на людей з тонкими, прямими волоссям, ніж на тих, у кого волосся грубе або кучеряве, що краще поглинає олію. Піт від фізичних вправ або спека та волога в теплі місяці роблять важким контроль за жирним волоссям.

Нижче наведено поради, які допоможуть у запобіганні та позбавленнісь жирного волосся.

   Не мийте волосся занадто часто

Одна з найбільших помилок, які роблять люди, намагаючись боротися з жирним волоссям, — це перевищення кількості вмивань або занадто часте миття. У таких випадках організм реагує, виробляючи більше олії для заміщення втраченої. Замість цього мийте волосся кожен другий день за допомогою РH-збалансованого шампуню, призначеного для боротьби з жирним волоссям. Уникайте шампунів з вбудованими кондиціонерами. Додайте кілька крапель масла чайного дерева, щоб очистити Ваш шампунь і допомогти видалити будь-який накопичений продукт на волоссі. Спробуйте не надто сильно терти шкіру голови.

   Використовуйте кондиціонер обережно

Кондиціонери призначені для заміщення втраченої вологості при митті та сушінні волосся, але це не є необхідним, коли шкіра голови виробляє достатньо вологи. У разі необхідності використовуйте кондиціонер лише на кінчиках. Зовсім його пропустіть, якщо в Вас коротке волосся.

   Будьте обережні з засобами для укладання волосся

Утримуйте засоби для укладання волосся подалі від шкіри голови та використовуйте якнайменше продукту, щоб уникнути важкості волосся. Обмежуйте частоту розчісування, оскільки це розповсюджує олію зі шкіри голови по всій волосині. Пам’ятайте, що гарячі пристрої можуть зробити Ваше волосся більш схильним до пошкоджень.

   Спробуйте сухий шампунь

Для швидкого вирішення проблеми між миттями можна вбрати надмірну олію за допомогою сухого шампуню. Ці продукти мають бути доступні на полицях з шампунями та кондиціонерами, або Ви можете створити свою власну версію вдома. Кукурудзяний крохмаль, сода або дитячий порошок — чудові природні альтернативи сухому шампуню. Посипте близько до коренів і розчешіть.

   Їжте збалансовану дієту

Ви можете зменшити виробництво зайвої себуму, споживаючи збалансовану дієту, яка містить багато фруктів і овочів. Смажені та жирні їжі можуть сприяти виробництву олії, але не всі жири погані. Вибирайте їжу, що містить есенційні жирні кислоти (EFA), такі як горіхи, насіння соняшника, жирні риби та авокадо. Їжа, багата цинком та вітаміном В, така як овес, також корисна у боротьбі з надмірною олією. Пийте достатню кількість води, щоб залишатися гідратованими — щонайменше вісім склянок води на день.

Жирне волосся не повинно бути неприємною мітлою на Вашій голові. Переосмисліть свій підхід до гігієни волосся та позбавтеся від жирного волосся раз і назавжди.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *