Неповторний аромат альдегідних парфумів

0

У сучасний час парфуми на основі альдегідів — досить популярне явище, і їх поширення набирає все більшої популярності. Давайте звернемося до історії, щоб зрозуміти, в чому секрет успіху альдегідних ароматів.

             Трохи історії

У XIX столітті вчені зробили відкриття: під час експериментів вони виявили альдегіди — хімічні сполуки з досить специфічним запахом. І чому ж їх у такому разі використовують у парфумерії?

Такі сполуки мають свої секрети.

  • По-перше, в різних концентраціях вони виділяють різні аромати: наприклад, кокосовий альдегід у певному співвідношенні з водою має аромат персика або абрикоса — дивовижно, чи не так?
  • Крім того, при контакті з нашою шкірою альдегідний парфум має свій неповторний аромат — по-справжньому вражаюча властивість!
  • Це допоможе нам самим стати трохи парфумерами, адже кожен з нас може створити свій власний аромат завдяки такому відкриттю.

             У чому ще суть?

Раніше парфуми робили за допомогою лише двох-трьох ефірних масел, тому що їх аромати перебивали один одного, і через це не було можливості створити багато різноманітних унікальних ароматів. Завдяки відкриттю вчених тепер парфумери можуть поєднувати багато ароматів, розширюючи асортимент парфумів і радуючи нас новими ароматами.

Таким чином, альдегідні парфуми — це парфуми на основі певних хімічних сполук у різній концентрації, які крім усього вищезазначеного несуть дуже важливу місію — врятувати всю нашу флору. Справа в тому, що синтетичні альдегіди у десятки разів дешевше і доступніше природних. Розуміння цього лише збільшує цінність таких парфумів!

Список альдегідних ароматів для жінок стрімко поповнюється, але я пропоную поговорити про найважливіші аромати з цього списку.

  • Перший альдегідний парфум — неоспорима класика Chanel № 5 Eau De Toilette. Найвідоміший в історії аромат відкривається для нас з нового боку, чи не так? Вишуканість і жіночність — найхарактерніші риси цього парфуму.
  • Chanel №5 — це елегантність, свіжість і легкість. Неповторний аромат дозволить Вам викласти чарівне враження!
  • Ще одна абсолютна класика — Lancome Climat, яка говорить про чутливість і досконалість.

Парфуми на основі альдегідів можуть похвалитися лише достоїнствами: низька ціна, доступність і найважливіше — виняткова властивість набувати новий аромат, підкреслюючи Вашу індивідуальність!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *