Розповідь про гурманські аромати хочеться розпочати з чогось безумовно теплого, атмосферного та надійного… Перша асоціація, що виникає при поєднанні гурманіки та затишку — хюгге. Так, це саме те напрям, за допомогою якого данці навчають нас створювати безтурботність та комфорт.

Майк Вікінг, який настільки детально поглиблює нас у цю тему, каже, що немає затишку без гостей та їжі — і він правий. Люди створюють щиру теплу атмосферу, а аромати їжі та напоїв розслаблюють і повертають спогадами до дитинства, до ароматів найсмачнішої на світі приготованої мамою їжі…

Саме завдяки бажанню повернутися в безтурботне дитинство, в період Різдва, Террі Мюглер (засновник бренду) створив одні з перших гурманських парфумів — Angel, Thierry Mugler. Цей порив, повернутися в безтурботний святковий час, увінчався гучним успіхом. «Angel» побив рекорд з продажів відомих Chanel №5, і до цього часу пишається великою популярністю серед представниць прекрасної статі.

              Давайте уявимо?

Отже, гурманський аромат — це вибір тих, хто вміє ловити мить і насолоджуватися моментом, бути тут і зараз. Уявіть тільки: різдвяна сніжна пора, вечір, на вулицях світяться численні маленькі ліхтарики, ви розчиняєтесь в спілкуванні з друзями, грієтеся найсмачнішою кавою, і особливого затишку в цю атмосферу надає аромат Black Opium від Ів Сен-Лорана. Неперевершена фантазія, яку так легко втілити в життя!

Практично всі «смачні» солодкі аромати є афродизіаками, саме тому гурманські парфуми сприяють викиду гормонів щастя!

  • У цьому нас надійний помічник — аромат Luna від Nina Ricci, який кожною своєю ноткою нагадує про схід і не дає заснути мріям про східні казки.

Подивимося правді в очі: нам часто хочеться з’їсти шоколад в шоколаді з шоколадним начинкою і ще присипати зверху тертим шоколадом.

  • Божевільне і невідоме кохання до цього продукту підтримав П’єр Монталь за допомогою парфуму Chocolate Greedy. І саме завдяки цьому аромату можна зачарувати всіх своєю загадковістю, впевненістю та унікальністю. Крім того, цей парфум підходить як для сильної та мужньої половини людства, так і для ніжної та слабкої. Але ми ж пам’ятаємо, дівчата, що наша сила — у нашій слабкості?.. Цю таємницю ми і можемо підкреслити «шоколадним Монталем».

               Найкраще — для найкращих!

Шикарний аромат — для шикарної жінки!

  • Тільки так і ніяк інакше можна уявити Montale Vanilla Extasy, який очолює список кращих гурманських ароматів для жінок. Для розкішних жінок! Яскравий ванільний акцент підкреслюється легкими квітково-фруктовими нотами, і таке переплетіння запахів не залишить байдужим нікого. «Ванільний Монталь» характеризується особливим притягненням, тому шанувальницям цього парфуму складно залишитися непоміченими!

Незважаючи на всі переваги гурманських парфумів, необхідно пам’ятати про те, що особливі аромати не можуть бути повсякденними.  «Смачні» запахи можуть стати Вашим невід’ємним атрибутом і допоможуть Вам заявити про себе тільки в великих просторах, де відсутня можливість «задушити» оточуючих апетитними духами.

Існує багато ласощів парфумів, які потрапляють у списки «кращі гурманські аромати». Але є впевненість, що у кожної дівчини повинен бути свій власний такий список. Адже кожен аромат асоціюється у нас з якимись особистими приємними емоціями, нагадує нам про яскраві та незабутні враження, отримані в щасливі моменти нашого життя. Давайте не забувати фіксувати в пам’яті радісні моменти, примножувати їх і ділитися ними з оточуючими!

 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *