Найкращі приховані секрети салону для догляду за кучерявим волоссям

0

Чудові кучері не лише стрімко виходять на червоні килими; вони також є в офісах та продуктових магазинах. Добрий перукар та кілька порад можуть допомогти зберегти Ваші кучері виглядом красивим, незважаючи на те, наскільки волого на вулиці.

   1. Зрізання

 • Кучеряве волосся потребує багато уваги.
 • Тому, по-перше, Вам потрібно знайти перукарню з професіоналами, які знають, як створювати зачіски для текстурованого та кучерявого волосся.
 • Добрі перукарі вміють працювати з природною текстурою, рухом та зростанням кучерів.
 • Вони можуть зробити Вам зачіску, яка підкорить Ваші бунтівні пасма і надасть баланс Вашому загальному вигляду.

Стильний зріз, спеціально розроблений для кучерявого волосся, вигідно підкреслить кучері з тим рівнем об’єму та глибини, який Ви хочете.

   2. Стиль

Перукарні для кучерявого волосся звикли бачити всі види кучерів. Після того як вони зроблять Вам чудовий зріз, стилісти точно знають, як зробити Ваші обличчя більш м’якими, обрамивши їх спіраллю, або надати Вам драматичний вигляд, звівши волосся назад від лоба.

 • Вони можуть показати Вам, як носити Ваші кучері в пучку або злегка скрутити для небридкого вигляду.
 • Стилісти, які звикли працювати з текстурованим або кучерявим волоссям, також можуть розслабити й вирівняти ваші кучері, використовуючи фен і праску або хімічні релаксанти.

Запишіться на прийом до свого фахівця для більше ідей та бездоганного кінцевого результату.

   3. Засоби для стайлінгу

Коли приходить час створювати зачіску, важливо використовувати правильні засоби для стайлінгу. Вони не тільки надають форму і блиск, а також утримують пушок і захищають волосся від пошкоджень.

 • Засоби для стайлінгу, спеціально розроблені для кучерявого волосся, можуть значно вплинути на визначення кучерів, рівномірно розгладжуючи волосяну пластину; деякі з них призначені для тривалості до 48 годин.
 • Відомо, що кучеряве волосся загалом сухе, тому не забувайте робити інтенсивний зволожувальний захід раз на тиждень з якісним продуктом.

Якщо у Вас є сумніви, перукарні є відмінним джерелом порад.

 • Вони не лише мають доступ до широкого спектру продуктів високої якості, але й використовують їх щоденно.

Завдяки своєму досвіду та вмінню професійні перукарі в салонах для кучерявого волосся можуть надавати невід’ємні рекомендації і направляти своїх клієнтів на шлях правильного вибору продуктів.

   4. Кучері для прямого волосся

Перманентне завивання вийшло з моди, але люди з прямим волоссям, які абсолютно не мають кучерів, все ще можуть дозволити собі трохи кучерів.

 • Стиліст може створити пухнастий об’єм за допомогою бігудів і фену або блискучі закрутки з деяким стайлінговим лосьоном і феном з дифузором.
 • З трохи часу і трохи лаку для волосся фахівці в салоні для кучерявого волосся можуть зробити навіть найтонші волосся кучерявими принаймні на деякий час!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *