У наш час більшість жителів нашої планети віддають перевагу бути в курсі змін. Це стосується не лише новітніх технологій, але й змін у світі моди. Бажання виглядати доглянуто і стильно не обмежується лише дорослими особистостями. Молоде покоління, так само як і дорослі, приділяє велике значення своєму зовнішньому вигляду. Тому одяг для підлітків також відрізняється своїми тенденціями, які задають дизайнери та з радістю створюють цілі колекції.

Молодь завжди прагне бути в тренді та відстежувати останні тенденції. У новому році модні тренди будуть поєднувати різні стилі та напрямки, що дозволить створити унікальний та індивідуальний образ.

   Короткий огляд модних тенденцій на наступний сезон

Зростаюче покоління ставить комфорт на перше місце. Спортивні костюми, спортивне взуття, оверсайз футболки для підлітків – сьогодні це основа. Повітряні та романтичні сукні або елегантні сорочки та перші блейзери також залишаються актуальними, проте поступово відходять на другий план. У підлітковій моді все більше переважають мотиви унісекс, які можуть носити як хлопці, так і дівчата. Такий стиль не виключається, він інклюзивний та дуже популярний.

  • Домінуючі мотиви, повернення 2000-х: штани з низькою посадкою, клеш, кроп-топи та міні-сумки «такса». Сучасні молоді люди приділяють велике значення деталям — навіть шкарпетки можуть мати значення.
  • Топи для підлітків також залишаються актуальними. Базовий кроп-топ, тобто блузка, що відкриває живіт. До цього часу ці короткі футболки переважно поєднували з штанами та спідницями з підвищеною талією. Проте у майбутньому весняно-літньому сезоні ми знову побачимо багато живітів.
  • Абсолютний тренд цього року – багатошаровість. Декілька шарів одягу дозволяють поєднувати різні елементи гардеробу. При цьому ви можете легко змінювати образ, утяжеляючи або полегшуючи його. Щодо низів, обмежень немає. Ви легко зможете підібрати джинси, штани та спідниці.

Модні тенденції нового сезону також зобов’язують всіх нас приділяти більше уваги природним кольорам:

  • коричневий; бежевий; жовтий; синій; зелений. Незвичайні деталі в образі допоможуть привернути увагу оточуючих. Саме тому підліткова мода  пропонує сміливі та стильні рішення у вигляді цікавих аксесуарів та незвичайних фасонів. І найбільш вдало вони виглядатимуть в поєднанні з базовими предметами гардеробу.

  Чому важливо відслідковувати підліткову моду?

Мода дозволяє виражати свою індивідуальність та створювати унікальні образи. Також нові тенденції можуть допомогти обрати образи для підлітків під різні заходи та події, вдало підкреслити власний стиль.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *