Жасмин — це справжній афродизіак. З давніх-давен цей квітка вважається символом кохання та чистоти. Він давно став невід’ємною частиною практично кожного аромату: деяде він стає основою і практично не відчувається, а деяде — головним героєм серед всієї купи запахів.

Король квітів зайняв своє місце в серці кожної країни світу, але найбільше його люблять на Сході. Наприклад, в Індії вишивають гірлянди для почесних гостей і весільні вінки, які закріплюють зв’язки кохання. А в Китаї жасмин частіше використовують у їжу. Вважається, що жасмин має лікувальні властивості. Зазвичай квітку додають у чай, щоб завжди бути бадьорим духом і тримати в тонусі весь організм.

Як пахне цей улюблений король квітів? Давайте дізнаватися.

              Жасмин у складі парфумів

Як вже згадувалося, жасмин — це сильний афродизіак. Він пробуджує іскру бажання як у жінок, так і у чоловіків. Крім збудливого ефекту, квітка має властивість знижувати стрес і омолоджувати. Натуральний екстракт не з дешевих, тому часто використовується у люксових ароматах.

Король квітів поєднує в собі кілька запахів:

  • солодкий;
  • свіжий;
  • гіркий;
  • фруктовий.

Вся парфумерія з ароматом жасміну вважається найбільш стійкою й приємною для сприйняття. І все ж, які вони, парфуми з королем квітів?

              Yves Saint Laurent Mon Paris

Шипрово-фруктовий жіночий аромат приготував для Вас екскурсію по Парижу. Прогуляйтеся по вулицях закоханих і відчуйте всю атмосферу неземного відчуття. Запах пропитаний сором’язливими поглядами і чутливими дотиками, від яких по всьому тілу йдуть мурашки.

  • Соковита полуниця і груша створюють солодке початок, а мускус і ваніль закрутять вас у повільному й повітряному танці.
  • Жасмин відповідає за спокусливі аромати і закохані чоловічі погляди, а рожевий піон разом із апельсиновим цвітом створюють легку квіткову композицію.

Не сумнівайтеся, з такими парфумами Ви здивуєте всіх наповал!

               Lacoste Pour Femme

Деревно-квітковий аромат для жінок складається з кількох інгредієнтів:

  • Верхня нота. Біла фрезія, перець і яблуко заряджають енергією, наповнюють парфуми свіжістю.
  • Нота серця. Квіткові мотиви фіалки і османтусу розкриваються в самій середині аромату, створюючи легкість і повітряність.
  • Базова нота. Теплоту запаха забезпечують кедр і сандал, а лабданум відповідає за стійкість парфумів.

Унікальні парфуми з жасміном від Lacoste поєднують в собі елегантність і стиль. Вони проявляють всю жіночу непосередність в одному флаконі. Такий аромат виділяється серед інших, його важко сплутати з іншими ароматами. Багато дівчат вважають ці парфуми ідеальними, тому їх можна впевнено помістити на топ-позицію в рейтингу представників духів з ароматом жасміну.

Щоб зробити правильний вибір, ознайомтеся з складом сподобаних парфумів.

Вдалого вибору!

 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *