Наближаються спекотні, літні дні, що означає час змінити свої старі парфуми на більш актуальні, наповнені фруктово-квітковими ароматами. Парфуми з нотками екзотики додають літнім дням свіжості та гарного настрою. А найприємніше асоціативне поєднання з очікуваним відпусткою створюється солодко-сливочним кокосом.

Практично для кожного кокосовий горіх викликає уявлення про райський острів, де панує безкінечна ідилія: легкий шум океану, чудові пейзажі і м’який пісок… Гармонія та повна відсутність суєти. Важко не закохатися в парфуми з ароматом кокоса, які наповнюють вас відчуттям абсолютного спокою та розслабленості. Більше того, екзотичний плід давно вважається ароматом, який приваблює протилежну стать.

Кремовий аромат кокоса не вважається стандартним інгредієнтом у парфумерії. Завдяки появі «смачних» парфумів, кокосовий горіх став використовуватися, як ніжний та чутливий додаток до звичайних ароматів. Такі парфуми дуже швидко здобули популярність серед людей усіх вікових категорій.

Аромат кокоса — це те тепло та магія, які не можна переплутати ні з чим іншим. Тропічний плід добре допомагає впоратися зі стресом та втомою, додаючи нотки свіжості та енергії вашому дню. Такий аромат рознообразить будь-яку композицію, надаючи їй оригінальності. Серед усіх варіантів парфумів з кокосом хочемо виокремити два найприємніших.

              Versace Crystal Noir

Парфуми від Versace вважаються одним із найсміливіших композицій. Цей аромат — чудовий приклад звучання елегантного кокоса. Тропічний фрукт відтворили кремовим, але зовсім не солодким. Що може бути краще «відпусткового» аромату? Парфуми поглиблюють Вас у світ райського насолодження та жіночності. Квітково-східна композиція створена з декількох нот:

  • Імбир, кардамон та перець. Верхні ноти відповідають за привабливий аромат. Кожен з інгредієнтів додає парфуму певної загадковості.
  • Гарденія, піон та кокос. Ноти серця надають парфумам трошки солодкості та шарму, при цьому аромати не роблять загальну композицію удушливою.
  • Амбра, мускус та сандал. Базові ноти — це чистого виду афродизіак. Жоден чоловік не зможе пройти повз жінку з парфумами від Версаче.

              Montale Day Dreams

Бренд Montale випустив кокосову туалетну воду для справжніх гурманів. Аромат поєднує в собі кілька інгредієнтів:

  • Апельсин та мандарин створюють цитрусову свіжість.
  • Жасмин та тіаре наповнюють парфум страстю та жіночністю.
  • Ваніль та кокос створюють солодкий присмак.

Для кожного буде своє асоціація, але настав час спробувати аромат на собі.

 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *