З легенітимних часів, коли людство вперше вийшло на шлях розвитку писемності, люди постійно турбуються про втрату своїх волосин. Тепер, вперше в історії, існують кілька ефективних методів лікування, які допоможуть Вам краще визначити долю Вашого волосся.

          Що Вам слід знати про втрату волосся

Ось іронічна думка: Ваше волосся приречене випадати. Зрештою, це мертва тканина, що складається з того ж самого білка, що утворює Ваші нігті на руках і ногах, відомий як кератин.

  • Близько 90 відсотків здорового волосся на Вашій голові зараз знаходиться у чотири- або п’ятирічному періоді зростання.
  • Інших 10 відсотків перебувають у фазі спокою, яка триває кілька місяців, після чого вони випадають.
  • Для більшості людей це означає, що 50-100 волосин в день випадають. Це може здатися багато, але це не так, якщо врахувати, що в молодості у Вас було 100 000 волосся на голові.
  • Втрата волосся починається, коли швидкість випадіння перевищує швидкість зростання. Також це відбувається, коли нові волосся стають тоншими, ніж ті, що Ви вже втратили.
  • Багато лисих людей втрачають кілька сотень волосин щодня.
  • Ви дізнаєтеся, чи Ви серед них, спостерігаючи за тим, що потрапляє в Вашу розчіску.

          5 змін у способі життя для лікування втрати волосся

Не куріть. Куріння давно пов’язують із захворюваннями шкіри, і воно може навіть призвести до передчасного лисіння у деяких людей. Італійське дослідження 2000 року виявило, що миші, виставлені тривалому впливу диму від цигарок, втратили багато волосся і рано посивіли.

Мийте волосся з обережністю. Високощелочні шампуні можуть пошкодити Вашу шкіру з часом і, можливо, спричинити розрідження волосся. Спробуйте дитячий шампунь або об’ємний шампунь, який додає білок до волокон волосся, роблячи їх товщими. Після цього просто витріть волосся рушником.

Лагідно ставтеся до волосся. Мінімізуйте використання відбілювання, завивання і рівняння волосся, уникайте стягнутих хвиль і косичок. Використовуйте гребінець з широкими зубцями і не переймайтеся перевантаженням волосся.

Уникайте хлорованих басейнів. Залежно від рівня хлору, вода у басейнах може бути лужною навіть більше, ніж у найгрубших шампунях.

Дотримуйтеся збалансованої дієти. Вибирайте багато риби, птиці, фруктів і овочів. Уникайте жирної їжі і червоного м’яса наскільки це можливо, оскільки це може підвищити рівень тестостерону, що призводить до зростання рівнів DHT, що є важливим фактором  втрати волосся.

 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *