Доступні практично у будь-якій формі, розмірі, кольорі та стилі, сережки роблять шопінг у ювелірному відділі цікавим. Від намистинних сережок до діамантових і всього, що можна уявити між ними, правильна пара додасть Вашому вигляду фанковий, класний або привабливий штрих.

   Типи сережок

Ось основні типи сережок, на які варто звернути увагу:

  1. Сережки-гвоздики: Вони виготовлені з перлин, дорогоцінного каменю, діаманта (або чогось схожого) та прикріплені до штиря, яке проходить через прокол у вусі. Сережка утримується на місці за допомогою застібки або гвинта ззаду вуха. Благодаря своєму простому дизайну вони підходять практично до будь-якого образу.
  2. Обручі: Обручі додають жіночності будь-якому образу. Вони існують у багатьох розмірах та товщинах – від обручів, які лише облягають навколо мочки вуха, до обручів, що майже доторкаються до плечей. Великі обручі – це вид модного прикраси, тоді як менші обручі вважаються вишуканими та класичними.
  3. Підвіски: Підвіски спускаються нижче від мочки вуха та прикріплені за допомогою гачка. Вони рухаються разом з Вами, що надає їм елегантний вигляд (особливо якщо вони блищать). Підвіски можна розділити на категорії. Висячі сережки містять дорогоцінний камінь, перлину або щось інше, що висить на невеликій смузі. Люстрові сережки нагадують люстри і можуть бути великими та грандіозними. Сережки у вигляді сльози висять з вуха у формі краплі.
  4. Сережки на защіпці: Якщо у Вас немає проколотих вух, Ви все одно можете прикрашатися сережками, які кріпляться до мочки вуха.

   Матеріали для сережок

Щодо матеріалів, Ви будете вибирати з великого асортименту. Класичні та елегантні варіанти включають діамантові сережки, золоті або срібні сережки, сережки з перлами та дорогоцінними каменями (включаючи рубіни, сапфіри та емалі). Сережки з кубічного цирконію не такі міцні, як діаманти, але вони доступні і все ж вони освітлять Ваш образ. Інші синтетичні дорогоцінні камені використовуються у багатьох модних сережках та мають більш низьку ціну.

   Поради щодо покупки сережок

Дотримуйтесь цих порад, щоб вибрати чудову пару сережок:

  1. Подумайте, де Ви будете носити сережки. Якщо у Вас маленьке дитя, великі підвіски не найкращий вибір, оскільки малюк може їх потягнути.
  2. Металеві сережки підходять світлому тону шкіри, тоді як золоті сережки виглядають чудово на темній шкірі.
  3. Якщо у Вас чутливі вуха, шукайте матеріали, які найменше ймовірно спричинять подразнення, такі як титан, срібло 925 проби, золото або хірургічна сталь.
  4. Круглі обличчя підходять для довших сережок, серцеподібні обличчя підходять для підвісок у формі сльози, тоді як квадратні обличчя виглядають краще з круглими або овальними сережками. Якщо у Вас овальне обличчя, всі сережки підійдуть. Сережки-гвоздики гарно виглядають на всіх.

Сережки – це універсальний аксесуар для жінок будь-якого віку. З такою великою кількістю стилів, Ви можете мати різноманітні набори сережок, які доповнять всі Ваші улюблені образи.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *